Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No jo, plevele výborně potlačí, protože je vytaháte poprvé, když půdu chystáte, podruhé, když brambory sázíte, potřetí, když je nakopčíte a počtvrté, když je dobýváte ven

Jako vtip je to pěkné, je vidět, že jste to nikdy nezkusil. Když jsem zakládal před 33 lety záhonek (spíš políčko) na travnaté louce, oral mi ji kamarád traktůrkem s jednoradličním pluhem. Do vyorané brázdy jsem kladl brambory a on je přehrnul obrácením další brázdy.  O nějakém pletí nemohlo být řeči. Když jsme brambory koncem léta vykopávali, bylo plevele méně než dnes, kdy sázíme do čistého (nebyl tam ještě peťour).

Pokud máte vlečku kvalitní zeminy nazbyt, můlžete na trávník rozložit zmíněné kartony, na ně nasypat a rozhrnout fůru oné zeminy a do ní nasázet zeleninu. Tráva skutečně zmizí.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika