Jak odehnat holuby ze střechy?



host - 126.6 (?)
4.5.2012 11:52

Já mám problém s holuby od souseda. Neustále stírám zápraží a lezou mi až do domu. Začla jsem je střílet dětskou pistolkou na kuličky, má ráži tak akorát. Neublíží jim, ale asi se jim to nelíbí. Výsledek je zatim dobrý.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
host - 143.30 (?), 24.8.2010 8:10

Tak tady. Hodně zdaru

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 183.242 (?), 24.8.2010 22:01

Díky za typ. Tuto zábranu znám, ale pro nás je nepoužitelná. Holubi sedávají po celé straně střechy cca 11x6 m. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 164.161 (?), 13.1.2012 15:43

Našla jsem na internetu sprej proti dosedávání ptáků, jmenuje se Avestop. Ale slyšela jsem, že existuje i levnější sprej, nevíte ještě o nějakém? Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 126.6 (?), 4.5.2012 11:52

Já mám problém s holuby od souseda. Neustále stírám zápraží a lezou mi až do domu. Začla jsem je střílet dětskou pistolkou na kuličky, má ráži tak akorát. Neublíží jim, ale asi se jim to nelíbí. Výsledek je zatim dobrý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 196.100 (?), 2.6.2012 13:45

Mám stejný problém s ještě kurioznější a nechutnou historkou.. Od dubna bydlíme v půdním bytě, ze začátku mi holubi nevadili, ale minulý týden se jeden zachytil pod střechu do té sítě (máme na patapetech ty bodce a pod střešní římsou nataženou síť). Jsme dvě holky a obě s panickou hrůzou z holubů, takže sme mu nepomohly, ještě byly docela vedra, no prostě do dvou dnů pošel.. Mrtvý tam visí asi od středy a já mám hrůzu z toho jak bude smrdět a že tam na něj budou nalítávat další holubi, netušim jak jsou na tom s názorem ke kanibalismu. Už jsme to řešily se správcem, ale teď nemá čas tak dojde až někdy příští týden, Taky vykládal, jak těm mrchám minulý týden zničil na střeše hnizdo. Už jsem si přečetla, že CD, alobal, postřiky, nálepky dravců, nic nepomáhá.. A všimla jsem si, že zas začali tahat nějaký větve. Asi si budeme muset koupit orla a pravidelně vypouštět nebo to rovnou postřílet, nic jiného už mě nenapadá..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 187.196 (?), 13.8.2012 13:51

Jediná věc, která na holuby opravdu funguje jsou ochranné sítě. Nezdá se mi, že by se do nich nějaký kus zapletl, ale možná byla síť jen málo napnutá nebo měla příliš malá oka. Tak jako tak, na cédéčka si časem zvyknou a postřiky fungují jak kdy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika