Kvalitní krmivo



host - 240.228 (?)
21.1.2018 13:39

Ještě doplním, že na opravdových superprémiových granulích je specifikováno(jak se píše nade mnou) o jaké maso se jedná, tedy čerstvé, sušené, moučka..A pokud jste si hodnocení rádce dočetla do konce, tak jsou tam složky, které se do prémiových krmiv nedávají a o chemických konzervantech ani nemluvě. Neřkuli, že jsou to granule štěněčí, takže jinak nastavené, než granule pro dospělého psa. Konvalinka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
   
host - 84.183 (?), 20.11.2017 21:28

Já kupuju granule Husse a pejskovi jako jedny z mála opravdu sedly a vyhovují mu, takže za nás super!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 240.228 (?), 22.11.2017 10:43

Hmm, krmivo Husse neznám, proto jsem si vyhledala recenze a postřehy a co mi z toho plyne je že: krmivo není tak kvalitní, jak se tváří, určitě něstojí za ty peníze, které za něj chtějí a za třetí - hodně psů po něm hubnulo přesto, že jedli stejně. Konvalinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Luucaa - (2) - 131.194 (?), 19.1.2018 18:04

Já mám naopak s husse velmi dobrou zkušenost. Krmíme ním našeho tříletého jezevčíka a vše naprosto v pořádku. V kvalitních granulích je okolo 50% masa, to husse splňuje (některé mají i přes šedesát pocent masa). Například husse valp jehněčí s rýží (na těchto granulích naše fenka vyrostla), zde je obsah kuřecího masa 68% (tyto informace jsou ze stranky "Radce krmiva pro psy") kdyby se chtěl někdo přesvědčit. Takže opravdu si nemyslím že by tato značka byla nekvalitní, to že na ni nejedou v televizi 3 reklamy denně neznamená že není dobrá, právě naopak... Hodně chovatelů mi ji dokonce doporučilo.

Luccka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 20.1.2018 14:29

čo sa týka podielu mäsa v granuliach (píšem všeobecne), tak treba rozlišovať, či ide o mäso alebo mäsovú múčku. prečo to píšem. mäso obsahuje cca 65% vody a granule sú "suché". teda keď v nich je napr. 60% mäsa, tak treba odrátať vodu a zistíte, že toho mäsa tam zase až toľko nie je :) trochu férovejši ukazovateľ je mäsová múčka a asi najlepší je podiel živočíšnych bielkovín. skúsim na príklade. mám 1 kg mäsa a 1 kg napr. kukurice vysušenej. podiel mäsa je 50%. lenže to mäso vysuším, dostanem približne 350g mäsa a 1 kg kukurice. teda spolu 1,35 kg krmiva, kde podiel mäsovej zložky je "len" 26%... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 240.228 (?), 21.1.2018 13:39

Ještě doplním, že na opravdových superprémiových granulích je specifikováno(jak se píše nade mnou) o jaké maso se jedná, tedy čerstvé, sušené, moučka..A pokud jste si hodnocení rádce dočetla do konce, tak jsou tam složky, které se do prémiových krmiv nedávají a o chemických konzervantech ani nemluvě. Neřkuli, že jsou to granule štěněčí, takže jinak nastavené, než granule pro dospělého psa. Konvalinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika