Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Osvědčil se mi okolo stromků zapracovat čerstvý králíčí hnůj. Jelikož králici žijív norách hryzec prostor vyklidil. Zvukové plašiče působí krátkodobě. Posléze působí jako navigační nastroj pro ně. Našel jsem hnízdo 0,5 m od cvrčaly. Dobrá je kočka, především kocour (na kočku je 23 cm velký hryzec velké sousto). Poměrně dost jich pochytaly ve sněhu. Stejně se jim daří pokud pod stromy namulčujete trávu. Jelikož hryzec nerad leze na povrch a pod vrstvou trávy se cítí bezpečný a vtom případě je snadnou kořistí kočky. Do pasti vždy chytnu jednoho a pak se mi už nedaří. Je to podoné jako potkanů.

Poznávací znak, že jde o hryzce a ne krtka je pokud krtinec otevřete je poměrně brzy nora opět zahrabaná. A pokud ji otevřete okolo stromků v místě přístupu k potravě (kořínkům) rozvětvená a ukončená.

V letošním roce jsem přišel o tři pměrně veké stromky. Také nevím co stím.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika