Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

rada schovat před sousedem, antištěk neni zadarmo je fakt super. Já mám problém z opačné strany. Mám psa NO, mezi mým a sousedový domem je jen můj 4metrový dvorek. Soused směrem na můj dvůr má několik oken, z jedno z těchto oken mého psa jako štěně provokovali a ted při jakémkoliv pohybu za tímto oknem na něj štěká, jen na toto okno a většinou jen když je otevřené. Soused si pořídil antištěk a vystavil ho z tohoto okna, tak mi řekněte jak se mám já branit. Mám psa vycvičeného aby mě hlídal, soused mi asi napomoc nepoběží. nechci aby byl pes trestán za to, že šteká na svém dvorku a hlídá, což samozřejmě bude i když bude štekat na něco jiného než to okno. nevěřím, že je to tak otravné já mam okna taky na ten dvůr a mě to neruší a když sousedi se při otevřeném okně nepohybují v té místnosti pes neštěká, mimochodem jedná se o koupelnu, takže vlastně slyšim močit souseda, který si to užívá při otevřeném okně a je pohoršen, že mu do toho muj pes zuřivě štěká.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika