Příspěvky uživatele - 33.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprika Rodrigo, 22.7.2018
Polni papriky pestuji na plose 5 x 1.6 m    kdyz je velke horko  davam denně večer 5 konvi bez ruzice ke  korenum   a 3 konve rano  a kdyz je opravdu horko   v poledne   2 konve s ruzici... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 22.7.2018 Obsahuje fotku
Papriky
Odrůda švestek na povidla, 20.7.2018
Drive pred 30 lety delal soused povidla  jen durancii  svestky na strome musely projitt na podzim prvnim mrazikem pak byly sladoucke jak na povidla tak na slivovici      jenze posledni roky zadne podzimni mraziky nejsou... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 20.7.2018 Obsahuje fotku
Paprika Saskia ve skleníku.
Masitá rajčata, 20.7.2018 Obsahuje fotku
Neznámá odrůda bulharsého rajčete. První rajče má 58 dkg, druhé 54 dkg.
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 18.7.2018
Krasna uroda mnoho odrud a barev rajcat   ale papriku polni nebo skenikovou jsem zatim nevidel
Molice, 18.7.2018
Pokud je velmi teple a suche pocasi to molice maji rady neni sance neco vypestovat     ale presto jsem  predpestoval sadbu kedlubu    zasadil a zaleval za par dni tam byly svilusky postrikal jsem mospalinem do ktereho... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 18.7.2018
Souhlasim s vami je to    sucha skrnitost plodu paprik     za vlhka prechazeji vhnilobu za sucha se nezvedcuji nybrz hnednou a zasychaji choroba  vznika vlivem silneho slunecniho zareni pri nepravidelne zalivce... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 16.7.2018 Obsahuje fotku
Ve foliaků
Rajčata 2018/2, 16.7.2018 Obsahuje fotku
Může mi někdo napsat, co je to za masitou odrůdu? Dostal jsem pár semínek od známého, které si dovezl rajčata z Bulharska. Váha toho většího rajčete je 52 dkg. 
Obří řecké fazole, 16.7.2018 Obsahuje fotku
Taky jsem předpěstoval fazole v kelímkách, ale byl jsem hrozně aktivní pořád jsem zaléval, až mi uhnily. Okolo 1.5.2018 jsem nasel fazole bez namáčení přímo na záhon. 1. foto je naše odrůda popínavých fazolí. 2. foto jsou fazole z Moldávie.... celý příspěvek >
Sklizeň česneku 2018, 8.7.2018
Jak kde u nas na morave se bramboram rika  zemaky 
Masitá rajčata, 5.7.2018
Krasne mohla jste je vyfotit pred krajenim ne kazdy zna ty odrudy 
Konec hryzcu, 4.7.2018
Ja ji mam treti rok   nic lepsiho a jednodusi past  jsem zatim nevidel  je opravdu   super cena okolo 350 kc
Druhá sklizeň brambor?, 2.7.2018
Nato ze bylo takove sucho docela  pekna uroda    to same na konci zari takze budete spokojen  
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika