Příspěvky uživatele - 57.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Otravné žáby, 29.6.2011
Kunky bych si moc pral - vzdycky kdyz jsme na vysocine nekde u rybniku tak to obdivuju, to prisprostle skokani skrehotani se s tim neda srovnavat. Proste takove to roztomile hu... hu... Rosnicku nastesti mame jen jednu a to se jeste projevuje... celý příspěvek >
Otravné žáby, 22.6.2011
My to taky tak praktikujeme, oslnení, odlov, odvoz. Ale je fakt, ze uz tam mame par protrelych, zkusenych harcovnic, ktere se nedaji obelstit. Jednu mame velkou skoro jak muzskou dlan. Ale ted je klid - uz se asi nepari tak nekvakaj.
Výroba biofiltru k jezírku svépomocí, 22.6.2011
Uz se to tady resilo nejlevnejsi zelolit je ten kockolit, ale je to mala frakce - coz ale v urcitych aplikacich nevadi, maji ho skoro vsude - cena 8,4kc/kg
Doma dělané filtrace, 9.5.2011
No bojovat proti tlaku cerpadla asi vyznam nema, to by se muselo resit nejak jinak - nejakou odobockou prepadem. Ja to mel na gravitacni zapojeni tam problem nebyl.
Mrazík, 5.5.2011
Zahrada Jizni Morava pod Palavou: Tak vcerejsi rano bylo jeste vse v pohode a dneska - chtel sem zalit travu - z hadice nic netece, zmrzla na kost. Papriky co vcera i pres kryt zmrzly a reva v pohode, tak dneska reva- dopadla stejne jak na fotkach... celý příspěvek >
Výroba filtru, 3.5.2011
No ta cena za praci je u kutilstvi irelevantni protoze to delate v case kdy byste jinak treba sedel u TV, bloumal po okoli se psem nebo vyvijel jinou volnocasovou cinnost a pokud to cloveka bavi jako mne neco tvorit tak je to stejny relax jako fitko... celý příspěvek >
Výroba filtru, 3.5.2011
Jeste nevim jakou planujete povrchovou upravu zvenku, ja jsem ted doedeal tak polovicni filtracni nadrz a pro rychlost a jednoduchost jsem za 200kc zakoupil v nejmenovanem baumakrtu rohoz ze stipaneho bambusu 50x500cm, kterou to ovinu. Ja pri... celý příspěvek >
Výroba filtru, 3.5.2011
Pekne dilo, klobouk dolu, jak jste beton izoloval - primo do smesi nebo nasledne kristalizacni sterkou? U toho sita - co je to za material? K vybaveni filtru vam asi poradi jini ja bych jen doporucil premyslet i o provzdusnovani casti filtru.
Únik vody z jezírka, 21.4.2011
Ja si myslim ze se s tim musime holt smirit proste okolo toho okraje je ten povrch pro odparovani, kam se voda muze nasaknout ohromny, takze to frci. Mne se takhle za tehle hicu ztrati tak cm denne coz u mne je 10m3 - coz kdybych mel dopoustet z... celý příspěvek >
Jeseter vs. kočka, 19.4.2011
Kocky jsou naprosto neuveritelne selmy - rodice maji drobounkeho kocoura, ktery je schopen v noci ulovit ondatru vetsi nez je on a nekdy se vraci cely mokry a od bahna, radsi nevedet co kde dela...
Likvidace vláknité řasy - Perkarbonát sodný, 18.4.2011
Nevyznate se nekdo v tech kompresorech? Co se v tom hrabu tak sem nasel bud membranove, pistove, nebo turbinove? Cenove vychazi nejlepe ty pistove, popr. ty turbinove ale tam je ten vykon asi na ukor tlaku co sem se dival. Co byste kdo... celý příspěvek >
Aqua Jet Venturi provzdušnění rybníčku, 15.4.2011
Chtel bych toto forum ozivit - nemate nekdo tu co je u nas dostupna uz vyzkousenou? Jestli to ma vubec cenu? Diky
Řasa v jezírku teď na jaře, 14.4.2011
Asi neni problem vyuzit z toho PMDD jen ten siran draselny - cena cisteho cca 400kc/kg. Kdybych mel male jezirko bez ryb tak experimentuju, ale s mym velkym kde mam jakouz takouz stabilitu se mne moc experimentovat nechce.
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 14.4.2011
No kdyz berete beznou filtraci o spotrebe 150w, a ze bezi od dubna do pulky listopadu tak to je 810 kwh - pri cene cca 2kc - te to 1680 Kc coz uz je celkem dost a to navic malokdo ma nizky tarif po vetsinu dne, takze cena za kilowatu muze byt i... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 14.4.2011
Ja az tak nemam problem s rasou (dlouha vlaknita) - tu celkem v pohode zvlada nasavat skimmer a jinak je voda pekne cista. Stvou mne ty rostliny, ktere zivori. Nemate nekdo zkusenosti s hnojivy v ticinkach, koulich? Napr. ten nejlevnejsi... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika