Příspěvky uživatele - 146.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za odrůda, 21.8.2014
Někdo ji nazývá Mirabelka jiný Dalmatinka. S švestkou domácí ji považujeme jako nejlepší slivoň.Když se do ní zakousnete, tak nevíte kdy přestat. Doporučuji ji všem.
Zimní kala, 21.8.2014 Obsahuje fotku
Kalu většinou nehnojím. Období klidu je na zahradě na záhonu. Když přinesu kalu před mrazíkem domů, tak ji dávám na parapet směrem k jihu. Pokud je málo světla, tak se listy vytáhnou a lámou. Zalévejte ji až je hlína suchá.Základ úspěchu je letnění.... celý příspěvek >
Co je to za odrůda, 20.8.2014
Dužnina jde dobře od pecky.
Co je to za odrůda, 20.8.2014 Obsahuje fotku
Slivoň je kulatá ojínělá sladké výborné chuti. U nás v Podkrkonoší zraje od poloviny srpna. Pěstujeme ji od nepaměti. Není zřejmě samosprašná poněvadž po likvidaci švestky domácí šárkou přestala plodit.. Její nevýhody jsou, že ji má rád hmyz a v... celý příspěvek >
Zimní kala, 16.8.2014 Obsahuje fotku
Já, po jarních mrazech dávám kalu na záhon. Tam zesílí a před příchodem mrazů ji přesadím opět do květníku a dám na parapet. Nevidím důvod ji mořit v hypermanganu.
Poněkud hloupější slepice, 25.5.2014
Mne se stala opačná věc. Hejno slepic mne zdecimovaly kuny a káňata. Zůstaly jenom dvě. Jedna onemocněla a vypadala jak tučňák.Nežrala a chátrala, až ji byla vidět hrudní kost. Moje žena chtěla ukončit její trápení.Ta druhá slípka ji dávala nejlepší... celý příspěvek >
Dřevo na uzení, 4.5.2014
Mne nejvíce vyhovuje olše, a nakonec uzení trochu švestky. Samozřejmě bez kůry.
Marný boj s puklicí, 30.3.2014
Když přinesu domů rostlinku, tak ji dám do karantény. Likvidovat na jedné rostlině puklici je jednodušší. Dvakrát se mi podařilo mechanicky zlikvidovat puklici na jedné rostlině. Je potřeba ji sledovat a likvidovat dokud nezmizí úplně.Takhle jsem... celý příspěvek >
Roubování, 28.2.2014
Peter, také to tak dělám. Některé odrůdy prostě nechci mít mnoho. Další výhody jsou v lepším opylování a vhodnost do menších zahrad.
Jak zastřihávat orchideje, 23.2.2014 Obsahuje fotku
Já je neodstříhávám a mám je dlouhé téměř jeden metr. Komu hodně kvetou, tak ať si stvoly klidně odstřihne.
Jak vysít kopr?, 15.2.2014
Semena kopru někdy vzejdou i po několika letech.
Papriky, rajčata na vatě?, 9.2.2014
Já používám obal od nanukového dortu. Do něho nastelu vatu tak, aby byla na povrchu hladká a zaleji vodou. Přebytečnou vodu vyliji a lehce vymačkám. Na vatu pravidelně rozprostřu semena okurek a přiklopím víkem. Krabičku položím na bojler a za 24... celý příspěvek >
Určení velmi chutného jablka, 8.2.2014
Já se přikláním k Dukátu. Ty tři jablka vypadají jako ode mne. Naroubované na pláněti v 350 m. Nehraje mi akorát barva dužniny, která by měla být k jaru žlutá. Je to chuťově moje TOP jablko. Jím ho od září a vždy má pro mne dobrou chuť. Ještě mám ve... celý příspěvek >
Proč slepice vůbec nezačaly snášet?, 3.2.2014
Mám podobnou zkušenost s prodejci. Navíc ještě inzerují kuřice za 150 až 180 Kč a vždy jsou za tu nejvyšší cenu.
Špičaté zelí, 30.1.2014
Červené špičaté zelí se pěstuje okolo Vysokého nad Jizerou./ okres Semily/ Je to místní odrůda s dlouhou tradicí. Jeho pěstování vyžaduje častý vítr. Bez větrného počasí neudělá hlávky. Místní pěstitelé ho nakládají a potom prodávají na trzích nebo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika