Příspěvky uživatele - 232.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ačokča - neplodí, 16.12.2014
Takže je to ještě maličko jinak.Když už jsem se chystal poslat prosincový pokusný výsev do kýblíčku se slupkama a na kompost, při ohledání semínek jsem narazil na jediné, které se teda laskavě asi po více jak 14 dnech rozhodlo vzklíčit a tak jsem... celý příspěvek >
Ačokča - neplodí, 12.12.2014
Jen tak okrajově.Udělal jsem pokus a zkušebně asi před 14 dny vysel 6 semínek ačokči.3ks byly z roku 2013 a 3 byly z letoška, ovšem vyloupnuté a usušené až po prvním přejítem mrazíku.Nevzešla ani jedna.Je to snad tím, že je prosinec? J.
Sklizeň 2014, 27.11.2014
To máte vyhřívaný a nebo se nebojíte, že o to příjdete pomrznutím?U nás na rozhraní Polabské nížiny a Českomoravské vrchoviny jsme včera tj.26.11.již škrábali mírnou vrstvu na sklech u auta.J.
Mangold, 25.11.2014
My jsme si vždy udělali několik vln sklizní, ale postupem času jsme usoudili, že se to ani při tepelné úpravě nedochutí tak, aby se to rovnalo špenátu.V roce 2015 už jsme rozhodnuti ho nepěstovat.Myslím, že lehce okolo nuly vydrží, ale víc asi né.J a... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 24.11.2014
O tomto uplynulém víkendu jsme dočesali zbývajících asi 12-15 ks paprik které jsme nechali ůmyslně co kdyby náhodou a ony trochu došly a nepomrznuly.Nefotil jsem to -žádný zázrak to nebyl.Tímto jsme definitivně ukončili paprikovou sezónu.Pro... celý příspěvek >
Porek, 10.11.2014
například já nemám malou digitální váhu a taky umím bez ní fungovat a pěstovat a žít.používám jen malé blbé plastové odměrky a taky to jde.Někdo by mohl namítat, že je to nepřesné-možná je, ale nic jsem nespálil a jestli byl roztok někdy slabší, no... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 26.10.2014 Obsahuje fotku
a celkově
Sklizeň 2014, 26.10.2014 Obsahuje fotku
před očesáním
Sklizeň 2014, 26.10.2014 Obsahuje fotku
Včera, t.j.sobota 25.10.jsem provedl dosběr paprik ze skleníku a menší,,chráněné-prosklené bedny",protože jsem na kýblu umístěném cca v 1m našel v kýblu škraloup ledu.Zajímavé je to, že nesežehlo ačovky
Porek, 15.10.2014
Postupem času se opravdu ukázalo, který je jaký.Letní vyčáhlejší a hubenější-zimní elefant-podsaditější nížší, tlustší.Letní honem zpracováváme(polívka, pomazánka a trochu do mrazáku a zimní už mám vyzkoušeno nabrat rýčem celý i s velkým balem a šup... celý příspěvek >
Paprika pro venkovní pěstování, 28.9.2014
Podle mého názoru budete mít to zelí zbytečně jako břitva.My dáváme na celý soudek(10 i 15 l) tak 2-3 normální malé čilipapričky a je to tak akorát, aby bylo lehce pikantní.Zrovna tak do nálevu na okurky, aby nebyly mdlé 1-2 a na ostřejší 2-3(taky... celý příspěvek >
Uskladnění křenu, 13.9.2014
My ho po omytí zabalíme do vlhkého hadříku a omotáme gumičkami.Náš fígl spočívá v tom, že ho v ledničce umístíme tak, že leží dole v takovém tom Vééé-žlábku a tím pádem je mu neustále doplňována vlhkost.Je lepší, když má okolo sebe více... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 28.8.2014
Zdánlivě to sem nepatří, ale v širších souvislostech ano.Mám dotaz na zkušené pěstitele a ten zní: kdy je správné začít odstraňovat květy, případně již mrňavé papričky, aby stačily tzv. dojít??? Něco málo nastudováno mám a termíny technická a... celý příspěvek >
Pěstování zeleniny pod stromem?, 25.8.2014
Ovocné stromy máme 2.První je dóóóóst velká třešeň(asi26let stará) srdcovka, která má kmen už možná 70-80cm v průměru a vyloženě pod ní je pažitka a křen a jelikož má korunu dobře min. 8-10m v průměru, dá se říct že do toho můžu započítat i záhon s... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 16.8.2014 Obsahuje fotku
No a tohle z toho(i když to se nepatří)vyrábíme.Plátky vykrajujeme pokud možno z rovnějších ploch, dá-li se to tak vůbec říct a používáme na clebíčky, ražniči +jednotlamky a co zbývá, použijeme na kousky menší, které jsou ekvivalentem čehokoliv... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika