Příspěvky uživatele - 149.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brždění VARI z prudkého kopce, 14.9.2018
Varina neni pro tuto činnost určena! Z principielních důvodů ji brzdit motorem nelze. Adhezní síly variny nejsou sto překonat ty vaše metráky v takových stoupáních. Při náklonu 36,4% již motor těžko zvládá sekačku a při náklonu 57,4% jde doslova o... celý příspěvek >
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 17.7.2018
Naši západní sousedé, takové starosti nemají. Obyčejně si na každou sezonu kupují nový stroj této kategorie, no někdy se zadaří a ty stroje jsou dva, samozřejmě pokaždé něco jiného, aby byli in.
Jak připojit hadici k vnitřnímu kohoutku, 15.7.2018
Vypadá to na kuch. stůl s dřezem. Baterie je určitě napojena na pevný rozvod panceřovou hadicí, tak co brání rozpojení a vložení Tkusu s hadicovým ventilem. Tímto řešením by nebylo omezené použití dřezové baterie a při použití hadice, by akorát... celý příspěvek >
Stromková růže, 12.7.2018
Vše co uschne, je napřed zavadlé!
Benzínová sekačka pozemek 1300m2, 9.7.2018
Mě osobně nevoní motory obsahově pod 190ccm a malé nádrže okolo 0,9l. Zvolil jsem na svých cca 2000m2 stroj s motorem 179ccm a s nádrží o objemu 2l a košem o objemu 80l a jsem zatím spokojen.
Kompletne zrezanie koruny mladej lipy, 28.6.2018
Zřejmě máte v CHropyni, k údržbě dřevnaté zeleně, najatého zahradníka dendrologa. Jinak jsem již viděl velkou spoustu stromů, upravených podle zakladatele, které však po takovém "odborném" zásahu, velmi brzy zmizely. Takový zásah do stromu, bych... celý příspěvek >
Kompletne zrezanie koruny mladej lipy, 28.6.2018
Takovým zásahem vyrobíte jen nějaké velmi hnusné keřokoště.  Jestli by to obrazilo nahoře na kmeni, tak z toho bude hustá metla a kmen, protože rána bude vzhledem ke tvoření kalusu velká a zacelení bude trvat x let a možná, spíše jistě nikdy... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 25.6.2018
Rýče na kterých jsou kila barvy, nezačištěné svary a tuleje přivařené, tak, jak je na vašm odkazu, stojí tak za starou belu. Z rýčů na našem trhu můžu částečně kladně hodnotit Mac Hook. Mám s ním poryto více než 900m².
Zásah randapem, 19.6.2018
Mám velmi nedobrý pocit, že v Česku, postiženému nepomůže ani videopast!!
Klematis, 8.6.2018
Nejsem mudrc, ale s takovým přístupem, jaký máte vy se neni co divit. Hypremarket je rozdělen na jednotlivé sekce, ve kterých se prodává jen určitý druh zboží. Tak by také měli být zaškatulkovaní prodavači, kteří by měli mít, alespo´ň malé povědomí,... celý příspěvek >
Klematis, 8.6.2018
Prostá výmluva, hlavně, že nějaká je. S takovým přístupem nebude nikdy nikde pořádek. Co tam dělala prodavačka, nebo prodavač, kteří by měli být vzdělaní v příslušném oboru.
Klematis, 8.6.2018
Já se již nedivím ničemu. Víra v to, že se vše po cinglingibobmbombom revoluci, všechno změní k lepšímu, dostala další ránu a ne jednu. V prodejně zemědělských a zahrádkářských ptřeb, jsem si chtěl koupit trochu hořčičného semene. Dostal jsem málem... celý příspěvek >
Vosy a sršni na hrušních, 2.6.2018
Velmi naivní představa. I ta vosa má mozek, nějakou pamět a velmi snadno se učí.
Vosy a sršni na hrušních, 2.6.2018
Rád bych ty alkoholičky viděl. Stačí foto.
Vosy a sršni na hrušních, 2.6.2018
Ty pastičky jsou vyhozené peníze. Vstupní otvory jsou nízko, takže je nad nimi obrovský mrtvý prostor, který nelze využít. Nejlepší je obyčejná petka o objemu i 2,5l. Do tak velké petky se musí dát minimálně 0,5l návnady. Jako návnada mi po různých... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika