Příspěvky uživatele - 33.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Archivace slivovice, 12.10.2017
Vubec tomu nerozumim ani jsem nevycetl kolik procent ma slivovice
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 10.10.2017
Nevim co vas zajima u mne spokojenost jen svestek bylo malo zato pravych hub abnormalne moc jsem spokojeny tak jak to chodi   v zivote vsechno se nepodari jak si prejem
Sklizeň 2017, 10.10.2017
Ty rajcata krasne vam dozravaji ted kdyz je takove spatne pocasi nebo v lete kdy bylo pekne pocasi
Hruškový kvas, konec kvašení, 10.10.2017
Kdyz to nekvasi je to mala cukernatost    jakasi Brix me nic nerika ani neznam    palim 40 roku   po starem zpusobu nikdy jsem nemel problemy\s kvasem   mozna na Vysocine tomu rozimi vic nez ve... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 10.10.2017
Vy jste odbornik na rajcata mne by zajimalo jak ohodnotite chutove rajcata tak v pozdnim case maji stejnou chut jak marketu nebo lepsi a ktera odruda vydrzi tak dlouho chutove dobra   a jestli se daji semena koupit u... celý příspěvek >
Jak odstranit lepidlo po etiketách, 10.10.2017
To co popisujete je slozite ostrym nozem seskrabu etiketu namocim hadrik do acetonu a potiram hadrikem   oplachnu lahev teplou vodou sklenice jak nova   ale kazdy at si vyskousi co mu pasuje jednu skenici mam cistou do 1 minuty
Hruškový kvas, konec kvašení, 10.10.2017
Pokud hrusky obsahuji malo cukru    nepomuze zadna vlazna voda hned na zacatku jste mel pridat cukr    hrusky jsou potvora kdyz si nepohlidate kvaseni ktere trva max 4 tydny kvas z octovati a muzete ho v palenici vylit... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 10.10.2017
A chutove budou jak z marketu bez chuti rajcat
Jak odstranit lepidlo po etiketách, 6.10.2017
  Je tu hodne dobrych napadu     ja to delam tak ze zeskrabu etiketu nozem   na hadrik namocim aceton a pretiram az lepidlo povoli jde to velmi dobre pak oplachnout v teple vode   musi to byt redidlo... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 5.10.2017 Obsahuje fotku
Paprika Rodrigo byla vytržena ze skleníků, zasazena do květináče za účelem místní výstavy ovoce a zeleniny, která se konala 30.9. Vasek 5
Paprika Rodrigo, 30.9.2017 Obsahuje fotku
Pyramida z paprik skleníkových.
Cibule sibiřská, 29.9.2017
Nic se nestalo prezimuje v pude a na jare vyrasi
Kustovnice = goji, 26.9.2017
Zkuste prodejce kruh Jilemnice nebo jinou firmu dnes se prodavaji vyslechtene odrudy nekolik druhu sazet na jare      vasek 5
Paprika Rodrigo, 26.9.2017 Obsahuje fotku
Papriky skleníkové Sasika Foto : 26.9.2017
Kustovnice = goji, 26.9.2017
Drive je tomu asi 10roku jsem koupil 2 sazenice goji dozraly zacatkem liatopadu    velikost 5 as 7mm nedalo se to jist   vyhodil jsem ji     4roky mam odrudu Ammy max spokojenost uz od zacatku zari si... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika