Příspěvky uživatele - 205.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik na pilatku, 14.5.2017
Funguje. Problem je v tom, ze sa proti pilatke strieka do este stale kvitnuceho porastu, ktory navstevuju vcely, pre ktore je silne toxicky.
Calypso zmizelo?, 9.5.2017
Bude to klamava reklama. Asi najskor od nejakeho distributora, lebo ani vyrobca si to nedovoli tvrdit. Pise len "when used in accordance with the label Mavrik® has less impact on honey bees relative to other pyrethroid insecticides". T.j. skodi... celý příspěvek >
Opál, 5.5.2017
P. Jano - ja sice chapem Vasu tuzbu vybrat si idealnu odrodovu skladbu do Vasej zahrady bez toho, aby Ste sa popalil negativnou selekciou. Mnoho ludi, povedal by som vacsina, na odrody, podpniky doslova kasle a potom sa cuduju, ze im to nerastie trpi... celý příspěvek >
Broskvový semenáč bez řezu, 27.4.2017
A, navyse, muselo by to byt v lokalite (poloha, poda) vhodnej pre podpnik typu broskynovy semenac.
Divoké rajče, 26.4.2017
Jednoznacne s oporou. Mal som minuly rok tak aj tak. Tie co boli na zemi po dazdi velmi rychlo zlikvidovala plesen - teda oni jej na koncoch urastli, ale stare listy boli znicene plesnou, plody praskali a plesniveli a aj tie co vyzerali ako tak OK,... celý příspěvek >
Škůdci a choroby na hrušních, 23.4.2017
Tipujem to na mrazove poskodenie. Mne tak tiez ocernela cerstvo zasadena Abate fetel. Stare hrusky bez poskodenia (listov).
Doba postřiku proti pilatce, 20.4.2017
Samozrejme, je to nieco za nieco. Bohuzial, ako som uz spominal, latky ucinne voci piliarke su prakticky vzdy silne toxicke aj pre mnohe ine uzitocne druhy hmyzu - vcely, cmeliaky, ucholaky, drave pavuky,... Tyka sa to aj Spintoru. Z dostupnych... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 18.4.2017
Motivaciu chapem, ale mam obavy, ci ta folia nepomoze skor olamat cerstve vyhonky, nakolko ma byt vcelku silny vietor. Okrem toho je tam riziko, ze ked sa do toho oprie vietor, moze ulomit celu korunku v mieste stepenia.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 18.4.2017
Pokial to bolo myslene na mna, tak Orangered bude prykrat poriadne kvitnut najskor az buduci rok. Tento rok bolo len par desiatok kvetov na koncoch letorastov, pri "eko" osetreni zatial ziadne znaky m.laxa. Strom je to sice uz pekny - skoro vyse 3m,... celý příspěvek >
Mráz, 18.4.2017
na taketo nieco treba specialne velmi jemne trysky, ktore robia skoro az hmlu. Pri pouziti klasickych sa robia velke kvapky - za dobu, co su vzduchu odovzdaju velmi malo tepla vzhladom k objemu. Dalsi den rano potom mate neskutocne bahno pod... celý příspěvek >
BIO ochrana revy, 14.4.2017
Predpokladam, ze Vasa neativna skusenosti je sposobena nevhodnym vyberom pripravkov aplikovanych v nevhodny cas. Ja za seba po 4-5 rokoch aplikacie na jabloniach (to boli rozne roky - dazdive aj suche, chladnejsie aj teplejsie) mozem s kludom... celý příspěvek >
BIO ochrana revy, 14.4.2017
Tie veci s mliekom - mozno funguju, mozno nie, ale predpokladam, ze ak, tak len so skutocnym mliekom a nie tymi patokmi z hyper-super. Je tam ale urcite problem s kolisavym obsahom "ucinnych" latok. Navyse ten smrad skysnuteho mlieka na... celý příspěvek >
Jaké zelené hnojivo, 12.4.2017
horcica po prvom pokoseni mozno mierne obrazi, po dalsom uz len minimalne. Do takej situacie skor asi nejaku kvetnatu luku, rebricek, datelinu plazivu alebo datelinovo - travnu miesanku. Podiel travy podla toho, ci ma uniest aj vahu auta.
Jak se zbavit včel samotářek?, 12.4.2017
Kosacka ich drazdi vibraciami sama osebe, nielen ked nou kosite vcely. Pri vsetkej ucte, pride mi to ale barbarske. Ked uz, stacilo by pockat do vecera a potom kosit. Navyse, pokial su tam len hluchavky, nevidim dovod sa ich zbavovat - ja ich pri... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel samotářek?, 11.4.2017
Pokial mate na mysli vcelu medonosnu, mohlo by zabrat nieco, co vyrazne obmedzi potenie, alebo aspon prekryje pach potu. Z vlastnej skusenosti vsak musim potvrdit, ze su aj priepastne rozdiely v agresivite v zavislosti na chovanej linii vciel - t.j.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika