Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdci a choroby na hrušních, 15.10.2017 Obsahuje fotku
prosím vás, ide o "normálne" vysýchanie listov na jeseň, alebo je to bakteriálna spala či niečo iné? pred 3 týždňami boli listy v pohode, zelené a postrek som nerobil žiadny. stromček rástol a mal prírastky, polovica listov je čierna. 
Hardyho - pro a proti, 14.10.2017
konferenciu mám v 800 mnm, tento rok 2 plody, hmotnosť cca 170g, chuť neviem lebo ju začali žrať osy, tak som to predčasne zobral zo stromu a aspon odvážil. 
Doporucte prosim 4 druhy ceresni, 14.10.2017
do plantexu som pisal, preto ma zaujímajú tie obchody, lebo myslím, že mám veľmi dobrý prehľad, tak oni na vtáčnici neposielajú z dôvodu väčších rozmerov, teda buď priamo ísť k ním alebo zavolať a opýtať sa, kde dodávajú svoje stromčeky a kúpiť ich v... celý příspěvek >
Doporucte prosim 4 druhy ceresni, 14.10.2017
myslím, že úplne v pohode to môžete napísať tu, len nedávajte link. bude to užitočné pre všetkých, nie len pre mňa. ďakujem. 
Doporucte prosim 4 druhy ceresni, 13.10.2017
prosím vás, skúste napísať, že kto tie čerešne na vtáčnici predáva? na západnom slovensku je to plantex, tí poštou neposielajú, lebo vraj je to veľké. potom je tam ešte záhradníctvo lumigreen, tí majú momentálne summit na vtáčnici. na východnom... celý příspěvek >
Lobo, 6.10.2017
p. Vyslouzil, dakujem. mne sa zdá, že v poľsku zažíva celkom renesanciu a dosť sa ponúka v starých odrodách (aj malinové hornokrajské), tak som chcel aspoň ochutnať a je vynikajúce. keď sa mi podarí zohnať stromček, tak ja mu tie nedokonalosti... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 5.10.2017
187.216: šampion je chutná odroda, ale keď sa na nížine v ideálnych podmienkach zbiera teraz, tak v mojich je nepestovateľná a tam smerovala aj moja otázka. osobne skladovateľnosť odrody neriešim. žiaľ takto "blbo" sa pýtať je pre mňa jediná možnosť,... celý příspěvek >
Lobo, 5.10.2017
dnes som ho ochutnal, chuťovo je veľmi dobré. škoda, že len do lepších podmienok. dokonca ho babky vybrali za najchutnejšie jablko spomedzi odrôd rubinola, rubín, gala, ligol a šampión :) 
Kam se poděl Šampion?, 5.10.2017
dakujem, potom táto odroda nebude mojim šampiónom :)
Co je to za odrudu jablek, 5.10.2017
išiel som cez poľsko a zastavil som sa na trhu, tak úplne všetci mali to "moje" jablko označené ako "Gala"... 
Kam se poděl Šampion?, 5.10.2017
p. Hlavatý, Šampion ste oberali až teraz, alebo ste ho len neskôr odfotili? dakujem. 
Chrastavitosť: "rezistenty" versus "nerezistenty", 29.9.2017
mám len jednu starú jabloň, ktorá rodí "niečo kyslé" a tento rok všetko zhnilo na strome. to žiadny rok ešte nebolo a nie je v tom krupobitie, lebo to bolo zase minulý rok, jablká boli deformované, zničené alebo paradoxne neboli zhnité... teda toľko... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 27.9.2017
p. starší, ste z čiech, že?! máte tu nespočetne veľa školiek, ktoré ponukajú stromčeky aj na bujnjších podnožiach, ktoré ste minule dopytovali. "stare odrudy" bojkovce, straznice, arbia, kubaček, fytos, prodejstromku, stromky pro potoky, ovocna... celý příspěvek >
Co je to za odrudu jablek, 24.9.2017
prosím vás, tie moje fotky a ešte nejaké návrhy na odrodu? pozerám dianu, ale ona nie je ani nikde v predaji a neverím, že by ju mali poliaci na trhu už. tie jablká sú menšie, kľudne by to mohla byť aj letná odroda. je to štavnaté a chutné, sladké... celý příspěvek >
Pletivo na ochranu proti hrabošům, 23.9.2017
áno, zožerú aj hrušku. túto jar som jednu vytiahol zo zeme, ďalšie tri zostali ale napr. v auguste som videl k jednej dieru, teda bude zrejme už tiež podrytá a vyžratá. ja už dávam všetko do pletiva. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika