Příspěvky uživatele - 150.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Které čerpadlo pro automatickou závlahu, 15.8.2017
Váš výše doporučovaný způsob volby čerpadla je ale velice běžný (některými realizačními firmami) a dochází tím ke spoustě "legračních" situací. Bohužel ale za peníze z peněženky zákazníka...
Které čerpadlo pro automatickou závlahu, 15.8.2017
Bohužel se čerpadlo pro závlahu vybíra zcela opačným způsobem. 1. Nejdříve zjistíte kolik vody a v jakém časovém horizontu vám, poskytuje váš vodní zdroj. 2. Dle zjištěných údajů se navrhne nejvhodnejší čerpadlo. 3. Podle paramentrů... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 7.8.2017
Moc skalice a je pravděpodobně chyba ve filtraci. Jaké máte pH? Kdy jste naposled vysával dno? Po delším vysávacím cyklu je dobré vysát dno a před dalším filtrováním propláchnout filtraci. P.S. jestli jste tam ale nasypal všechnu tu chemii v... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 2.8.2017
Tak já to teda sem zase znova napíšu (zase mě budou všichni prodejci napadat). Naprostá většina problémů se zakalenou vodou je v nedostatečné filtraci. Pokud máte bazén zapojený doporučeným způsobem (bílé vrapované hadice průměr 32 mm a máte v okruhu... celý příspěvek >
Cicimek - ziziphus jujuba, 1.8.2017
On ani Pavel Rézl (bambusarium) to obvykle nemá skladem, maximálně na jaře. Občas se dá něco sehnat v Tropiku a nebo se zkusit zastavit u Matějky na Vykáni. Mají toho vždy víc, než na internetu.
Kde se už nedá zahradničit?, 1.8.2017
Správně napsáno, Konvalinko. Jezírko takto nelze používat. Také ho provozuji (na lekníny a jesetery). Za sebe můžu říct, že jsem rád, že už několik dní nepršelo. Letošní sezónu hodnotím zatím jako nejmokřejší za posledních 20 let, co buduji svoji... celý příspěvek >
Reznutí cypřišků, ale ne thují, 1.8.2017
Už tady o tom byla zmínka v několika vláknech. Cypřišky (zejména Cypřišek Lawsonův) není vhodný na živé ploty na otevřených stanovištích plně osluněných. Po několika letech začne hnědnout a obvykle přes veškerou péči zajde a nebo jen skomírá. Je to... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 19.7.2017
To vypadá spíše na nedostatečnou filtraci a nebo starý písek. Pokud proženete celý obsah bazénu přes funkční fitraci, měl by být rozdíl patrný. Čerpadla od M. jsou na štíru s výkonem (reálným). Pokud je zapojíte doporučeným spojovacím materiálem... celý příspěvek >
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 18.7.2017
Ptačí zob (zlatý) stříhám alespoň 1 x až 2 x ročně, aby to nějak vypadalo. Thuje mohu i jeden rok vynechat a nic se neděje. Takže z Ptačího zobu mám mám větví víc (je fakt, že nepíchají) Dřišťály taky už likviduju.
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 18.7.2017
Ptačí zob není špatný, ale musí se často stříhat, aby vypadal pěkně. A je z něho celkem dost odpadu. Proto jsem ho do nedoporučil. Plot z Hlohyně jsem letos s velkou úlevou zlikvidoval (popsáno v příslušném vlákně). Nepřál bych ho ani... celý příspěvek >
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 17.7.2017
To je zde již mnohokrát probrané téma. Bobkovišeň je ještě horší volba než cypřišek. Chce ještě chráněnější místa, než cypřišek a v zimě stín. Pokud chcete plot s minimální péčí (střih max 1x ročně a kolem 2 metrů výšky), tak zbývá jen Thůje (nejlépe... celý příspěvek >
Bazén Azuro, 14.7.2017
Voda pod fólií by to způsobit mohla. Záleží na tom, jak je provedená meliorace a odvodňovací jímka. Mám pod bazénem jen zhutněný písek a za víc jak 13 let provozu (už druhá fólie) se mě fólie nikdy nehnula. Takže pokud tam máte armovaný beton, mělo... celý příspěvek >
Bazén Azuro, 13.7.2017
A na co se ptáte? Ve vašem textu jsem nerozpoznal žádnou otázku, pouze konstatování skutečností.
Chlazení piva, 29.6.2017
Už jsem to za ty roky trochu vyladil. Hodně pomohli kvalitnější naražeče. Hlavní problém ale zůstává. Když udělám v točení např. 10 min pauzu a začnu točit další pivo, tak v okamžiku, jak sepne chlazení, začne z pípy prskat vzduch. Všechno jsem... celý příspěvek >
Kamelie - plíseň?, 25.6.2017
Kamélie by v tuto dobu měla být letněna v polostínu ve venkovním prostředí, kde je kolísavá teplota a vyšší vlhkost. K zálivce pouze dešťovou vodu. Původně jsem, dle textu, myslel, že se jedná o houbovou chorobu (letos mě na ni odešli dvě... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika