Příspěvky uživatele - 248.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 1.3.2016
Mám jich navíc tak kolem 20 ks Jof. - silnějších jednoletých výhonů. Rouboval jsem je dnes na St.J.A a také na ZR. Když budete potřebovat není zatím problém.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 29.2.2016
Pro 157.208 Odborníci povedajů, že toptasty sa oddělujů od kostky a chválja si ich veľa.
Kvalita podnoží - St.J.A (Holansko nebo VŠUO Holovousy), 25.2.2016
To radši ani nechci vědět co bylo za těch 16,-
Trnkovica (trnka obecna), 25.2.2016
V té vodě rozpusť cukr a vlej to do kvasu, když ti tak až moc o aroma nejde. Jsi první!  Ale napálíš víc. Samotnou vodu do trnkového kvasu nelej. Můj děda by ti ruky urazil...
Kvalita podnoží - St.J.A (Holansko nebo VŠUO Holovousy), 25.2.2016
Dal mě to údajně za nákupku 22,-Kč/ks jak loni. Kdy roubuješ, mám to zpracovat a vysadit? Nebo až po 15.březnu? Ve školce dnes štěpky od nožů už lítaly. Uvažoval jsem o objednávce těch štěpek...
Kvalita podnoží - St.J.A (Holansko nebo VŠUO Holovousy), 25.2.2016
Jak to vidí pan Vysloužil? Jste ON LINE nebo OFF LINE ?         CO? 
Kvalita podnoží - St.J.A (Holansko nebo VŠUO Holovousy), 25.2.2016
Staniku! Nerozumím tomu, jak proschlá podnož může dobře vyživovat hotový stromek. O zakrpačené invalidy nestojím, to raději uprchlíky na zahradu.
Kvalita podnoží - St.J.A (Holansko nebo VŠUO Holovousy), 25.2.2016
Kvalita výsledného produktu je doživotně ovlivněna jeho podnoží.
Kvalita podnoží - St.J.A (Holansko nebo VŠUO Holovousy), 25.2.2016
Stando, záměrně zkracuji (stříhám nůžkami) Holanskou podnož a vypadá, že se jedná v celé délce o jednoleté dřevo, na kterém jsou živé a zdravé očka. Tak, teď nevím jakým způsobem Holanďané tyto podnože vyrábí (množí), když na jednoletém dřevě... celý příspěvek >
Kvalita podnoží - St.J.A (Holansko nebo VŠUO Holovousy), 25.2.2016 Obsahuje fotku
Foto 6
Kvalita podnoží - St.J.A (Holansko nebo VŠUO Holovousy), 25.2.2016 Obsahuje fotku
Foto 5
Kvalita podnoží - St.J.A (Holansko nebo VŠUO Holovousy), 25.2.2016 Obsahuje fotku
Foto 4
Kvalita podnoží - St.J.A (Holansko nebo VŠUO Holovousy), 25.2.2016 Obsahuje fotku
Foto 3
Kvalita podnoží - St.J.A (Holansko nebo VŠUO Holovousy), 25.2.2016 Obsahuje fotku
Foto 2
Kvalita podnoží - St.J.A (Holansko nebo VŠUO Holovousy), 25.2.2016 Obsahuje fotku
Pro porovnání kvality přikládám foto podnoží St.J.A z Holanska - celková délka 60 cm, výška kořenového obrostu 10 cm. Zdravé, šťavnaté dřevo s průměrem 8-10 mm. Foto 1, 2, 3 St.J.A - z produkce VŠÚO Holovousy ČR. Foto proschlých dvouletých... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika