Příspěvky uživatele - 4.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GSV 190, 11.5.2011
Dobrý den, pane_pooh. Rychlost pojezdu se dá částečně eliminovat použitím osmiček kol z Agzat komunál. Jenže i toto řešení není dostatečné ale jen částečné. Použití dvoutaktu PA taky nic moc neřeší, protože s nárústem otáček typem použitého motoru se... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 11.5.2011
Dobrý den pane _pooh. Dlouho jste se neozval. Myslím to upřímně a i já jsem těžil z vašich el. příspěvků. K tomu rotavátoru. Rotavátor je aktivní adaptér pro zpracování půdy. Poháněn je buď kardanem z vývodového hřídele různých k tomu určených... celý příspěvek >
Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 6.5.2011
Právě tu reklamaci si v paxi nedovedu představit. Psal jste, že u Dolmaru známe přesnou spotřebu, u 4 mix ne. K čemu je v praxi dobré znát tyto hodnoty, když víme, že je to v podstatě nereklamovatelné, když dnešní trend snižování emisí nemůže... celý příspěvek >
Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 6.5.2011
Když zjistím, že ten Subaru-Robin mě žere víc než udávají je to důvod k reklamaci?
Honda GCV 160 - maximální otáčky, 5.5.2011
Toto je přesně ten problém. Servisů na kde co je mraky, ale dobrých servisů čím dál míň. Nevím co by ještě chtěli opravovat, když si neporadí s motory "velikosti" a složitosti GCV.
Olejový filtr, 3.5.2011
Co je PTO ložisko? PTO jsou označovány vývodové hnací hřídele a je jedno jestli jsou v ložisku nebo ve futru. I Tecumseh má v sobě jakousi pumpičku na olej kde tlačí olej dutou vačku na horní ložiska kliky i vačky. To ale nezavdává sebemenší příčiny... celý příspěvek >
Olejový filtr, 3.5.2011
Olej filtrem protláčí čerpadlo. To ale stále neznamená, že motor má tlakové mazání. Já osobně bych nechtěl motor s tlakový mazáním nad kterým nemám žádnou kontrolu, to raděj motor mazaný rozstřikem.
Olejový filtr, 3.5.2011
Jen doufám, že si zde nikdo nemyslí, že motor B&S Intek PRO 6.5HP vybaven tlakovým mazáním?
Zahradní traktor Al-ko 18-102 HD, 2.5.2011
Neznám sice důvod rozkladu převodovky, ale předpokládám, že jí asi něco bude, když se bude rozdělávat. Třeba špatně jede teplá. Jde o to, že rozdělalná převodovka a všechny díly se musí perfektně vyprat od zvířeného "kalu" a pokud jí nic... celý příspěvek >
Vari Diesel, 21.4.2011
Pan vie o čom píše, len vy nevete čitať. Moutfield jsem použil jako příměr technického řešení přenosů síly. Nesrovnával jsem kvalitu nebo nedejbože výkon. Napište, co u vašeho stroje zajišťovalo převos výkonu z převodovky na osu kol. Řetěz? A kdo ví,... celý příspěvek >
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 20.4.2011
Tak to parón! No a co po výměně filtru, přestal pokuřovat? Nebo se uvidí až i po těch ventilech.
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 20.4.2011
Ale noták, dyť ty ventily je chvilka, ne?
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 20.4.2011
Tak co? Vzduchový filt nový, ventily zkontrolovány?
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 19.4.2011
Nedokážu vám takto poradit, co si máte dopředu nakoupit na tu vyjímečně vhodnou chvíli, to se nezlobte. Návod čtete, to je dobře, co říká návod o ventilech? Není tam psáno něco jako kontrola popřípadě seřízení po...? Mrkněte na ně, skoro nic to... celý příspěvek >
Spotřeba oleje Brigs&Straton, 19.4.2011
Motor spalující olej nekouří černě. Neuvádíte zda jste při výměně použil stejnou "kvalitu" oleje jako tam byl před tím. Olej, zdá se, měníte pravidlně, ale neuvedl jste další servisní úkony na motoru. Ventily a spol. Ptám se možná blbě a o... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika