Příspěvky uživatele - 234.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se stalo s patizonem?, 1.7.2015
Zkuste se podívat dospod mezi kořeny (podloubat prstem), zda tam není mraveniště, mě takto zlikvidovali sazenici melounu, před tím i několik sazenic košťálovin. V.L.
Paprika špičkou nahoru, 30.6.2015
I tato rostlina je v pořádku, vypadá zcela zdravě. To, že je jiná, bohužel jen ukazuje kvalitu  prodávaných osiv. Evidentně se jedná o přimíchanou jinou odrůdu. Jestli-že jste si to nějakým způsobem nezamíchal sám, pak zbývá už jen smíření se s... celý příspěvek >
Japonská cibule, 4.6.2015
Na podzim jsem koupila v jednom super sazečku cibule. Byla balená od fy Kienpenkerl, s názvem odrůdy a přívlastkem "japonská cibule". Bohužel jsem sáček ztratila a nemohu najít nikde ani název odrůdy, pamatuji si jen to japonská. Vyhledávač ukazuje... celý příspěvek >
Prosím poraďte co je to za cibulovinu, 29.5.2015
Strelície to určitě není, ta nemá cibuli.  T.
Napáječka pro drůbež, 26.5.2015
Pro dvacet slepic kupte klasickou kyblíkovou napáječku, vyhoví objemem i způsobem použití. V.L.
Násadová vejce araukany a maransky, 25.4.2015
Když vyjdete z předpokladu, že nakoupená kuřata byla produktem nepříbuzných, pak by příbuznost v první generaci nebyla nijak na závadu. Velikost vajec nedovedu posoudit, babička vždy říkala, že z menších vajíček je více slepiček než kohoutů.... celý příspěvek >
Reakce na klíště, 21.4.2015
Tato reakce není nijak nebezpečná, za několik dní se to samo ztratí. Někdy může zůstat malá zatvdlinka. kterou není třeba nijak řešit. V.L.
Nesmrtelná myš v izolačním polystyrenu, 14.4.2015
Odnesla ji kočka nebo dravec i s úlovkem, past je nutno přivázat drátem, zejména past na potkana. V.L.
Hryzec, 11.4.2015
Do děr hryzce jsem několikrát nasypala po troše růžových granulí na myši.  Taktéž jsem nahrubo nastrouhala mrkev a jablko a podrcené granule zamíchala do něj. Párkrát to zahrabal, ale pak se spletl. Celá akce trvala zhruba týden. Mrtvý ležel... celý příspěvek >
Pěstování melounů ze semínek z kupovaného melounu, 25.3.2015
Jen velmi zjednodušeně: hybrid je potomek dvou nebo více předem určených odrůd, nese v sobě souhrn jejich vlastností a zpravidla se vyznačuje tím lepším, co získá z jednotlivých odrůd. To se nazývá heterozní efekt generace F1. Pokud vysejeme semena... celý příspěvek >
Pěstování melounů ze semínek z kupovaného melounu, 25.3.2015
Semena z kupovaných melounů byla čerstvá, proto klíčí rychle. Kupované osivo je často staré, třeba i přebalované, a o klíčivosti by se mohly vést dlouhé diskuze. Co vám vyroste ze semen z koupených plodů, toť otázka. Mohly a nemusely to být hybridy,... celý příspěvek >
Králíčci a jejich oči, 16.3.2015
Vrozené vady se mohou občas vyskytnout. Je třeba uvážit, zda oba postižení jsou jen od jedné matky, pak by bylo vhodné tuto samici vyřadit z chovu, taktéž nepoužít ani její sourozence nebo potomky. Je taktéž možné, že se to stalo jednou a už se to... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 12.3.2015
Z uváděných odrůd jsem měla Subartic plenty, což je polovysoké rajče s ploššími plody většími než Stupické. Taktéž japonský trufel je poměrně velké rajče hruškovitého tvaru.V.L.
Můžu zasadit "obyčejné" brambory, ne sadbové?, 11.3.2015
Myslím, že jste tuto problematiku zjednodušil/la až příliš. Sadbové brambory pochází z porostů k tomu určených, kde se provádí negativní výběry, používá se předepsaná chemická ochrana a množitelské porosty jsou zakládány z k tomu určených předstupňů.... celý příspěvek >
Melrose, 6.3.2015
Prosím znalce, na kolik oček ostříhat přeroubované rouby Melrose, které vloni narostly asi 50 a více cm délky, to samé u odrůdy Topaz. Na jak dlouhém dřevě plodí Melrose? Děkuji V.L.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika