Příspěvky uživatele - 137.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 21.7.2018
Suncrest zraje mnohem dřív než se uvádí, Tady je to tak RH +18.Po "tvrdkách"je to nejlepší broskev na kompoty.
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 21.7.2018
Kromě Suncrestu, Jayhaven,Halehaven, Symphonia,Elegant Lady.
Špendlíky, 18.7.2018
Pokud je otázka směřována na mě, tak hnojím jednou za 4 roky mletým vápencem, popřípadě dolomitickým vápencem (obsahuje i hořčík).Vápním na podzim po opadu listí, v letech kdy nehnojím statkovými hnojivy (uležený kravský nebo koňský hnůj).
Bergeval, 17.7.2018
Goldrich nemám a Orangered tady neplodí, vlastně je to skvělá podnož pro Bystrickou muškátovou slivku.Bergeval a Bergarouge nejsou tak odolné na mráz jako Bergeron, chuťově se Bergeronu (Tardicotu) vyrovnají, plody po deštích mají jen drobné trhlinky... celý příspěvek >
Bergeval, 16.7.2018
Zdravím, nechci Vám nic vnucovat.Každá poloha je jiná.Tady z těch tří je nejodolnější na mráz Sirena, letos má celkem slušnou násadu(ještě jsou zelené).Bergeval měl taky něco a Leskora, Radka a Vesna po mrazech na přelomu únor březen(-21°C) zmrzly... celý příspěvek >
Meruňka Maďarská - jaké máte zkušenosti, 16.7.2018
Těžko říct, tady se Vehardě nedaří.Maďarskou mám chráněnou barákem, takže má mnohem lepší podmínky.Veharda mi příjde kyselejší, já mám rád ty sladší, Bergeval,Bergarouge, Maďarské,VP a letos se povedla i Strepet, každému chutná něco jiného-"sto lidí,... celý příspěvek >
Meruňka Maďarská - jaké máte zkušenosti, 15.7.2018
Maďarských meruňek jsou tuším uznány 4 klony.Maďarsku nejlepší jsem koupil v Baumaxu (země původu Maďarsko).
Šarka švestek?, 15.7.2018
PPV-virové neštovice-šarka švestek.
Michaela Broskvoň, 15.7.2018 Obsahuje fotku
Dozrává i velmi kvalitní Michaela.Prostě, Redhaven o pár dnů dřiv.
Špendlíky, 15.7.2018
Dobrý-známy paleničář tvrdí max.1kg.Cukr rozpustit ve dvou litrech horké vody, nechat schladnou (rozdíl v teplotě kvas, cukrový roztok nesmí být větší než 6°C.).Větší podíl cukru odbourává přirozené aroma.Jiří-FM
Rané švestky, 15.7.2018
Zrovna jsem chtěl založit nové vlákno "Dozrává i Něco".Stromek jsem zakoupil jako Domácí velkoplodá, takže si píšu Černošická.
Meruňka Maďarská - jaké máte zkušenosti, 15.7.2018 Obsahuje fotku
Dozrála i odrůda zakoupená jako Maďarská nejlepší (Hungarian Best),podle pomologie by měla zrát pár dnů po Maďarce, plod menší, větší odolnost k mrazu a chorobám, jádro středně hořké.Všechno sedí a chuťově je fantasticky nepřekonatelná, plně vyzrále... celý příspěvek >
Albatros, 15.7.2018 Obsahuje fotku
Nakonec ty gigantické Albatrosy nejsou tak těžké.Letos mě nenadchly.
Veharda, 14.7.2018
Řekl by, že ano.Po deštích Veharda nepraská a nehnije, po krupobití a nakousnutí hmyzem shnijou všechny.
Strepet, 14.7.2018 Obsahuje fotku
Strepet je letos super, šťavnatý,slaďoučký, příjemné aroma s minimem kyselin, jádro je sladké.Cukernatost prvních zralých meruní je 22 Brix.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika