Příspěvky uživatele - 114.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kompresory, vzduchování - výkon, cena, hlučnost, 5.8.2016
Pěkný den, tak jsem zakoupil Aqua 2000,zatím jsem spokojen. Mám dotaz, jaké používáte hadičky a od kud taháte vzduch? Venku vedle jezírka je 30 st.C a zvažuji natáhnout vzduch ze sklepa, kde je studeno. Z prostoru od jezírka budu vodu... celý příspěvek >
Jak daleko od sebe sázet kamčatské borůvky?, 2.8.2016
Doporučeno je metr a půl, mám je metr a nejde mezi nima projít, tak asi to bude optimální...
Co to je toto?, 2.8.2016
Něco tam mohlo ležet a svítilo na to slunce a trávník se zapařil a "odpad",třeba hadr, deka.Nebo tam někdo něco vylil.Chce to čas.
Kyslíkový čistič a úhyn Jesena a 2Jeseteru, 2.8.2016
Pokud nemůžete ryby nechat v jezírku, je potřeba 0,8-1 metr hloubku pod úrovní terénu, aby voda nepromrzla.Na zazimování je lepší delší nádrž než popelnice, třeba vana nebo uřezaná nádoba z kubíkového plast kontejneru.Koi kapři se přestávají krmit... celý příspěvek >
Kyslíkový čistič a úhyn Jesena a 2Jeseteru, 2.8.2016
Není zač, ještě mě napadlo, že můžete dvě třetiny zastínit, voda nebude tak rychle prohřátá a zelená.
Kyslíkový čistič a úhyn Jesena a 2Jeseteru, 1.8.2016
Karasi hodně snesou, jeseteři chemii nesnesou, byla to otázka času, kdy pokapou.Vyměňovat vodu co týden nebo dva je pro ryby trauma.Jeseteři hynou i po stresu převozem.Doporučuji filtraci ze tří sudů, kartáče,molitan a biokuličky-nastříhané husí krky... celý příspěvek >
Co pěstovat?, 29.7.2016
Angrešt, rybíz-červený, černý,černá jeřabina
Filtrační čerpadlo a ryby, 26.7.2016
Pěkný večer, nové čerpadlo aqua king ftp2 10000,mi chvíli jelo a přestalo, čekal jsem jestli se neschladí a už nenaskočilo.Prstem rotor jde otočit.Asi je spálené, že?
Chov ryb doma, 26.7.2016
šlo by to, vyzdít jezírka a vyfoliovat je.okénko by nešlo zvětšit?Jinak musíte trošku přisvětlovat, ale teď jsou led světla, co sežerou 4-5W a to nic není oproti čerpadlům a vzduchování cca 30-90W.Jakou tam máte teplotu?
Chov ryb doma, 24.7.2016 Obsahuje fotku
Tak dnes dofóliováno... už se nemůžu dočkat prvních ploutví v jezírku
Kompresory, vzduchování - výkon, cena, hlučnost, 18.7.2016
Díky za reakci, jsem pro Aqua :D
Kompresory, vzduchování - výkon, cena, hlučnost, 5.7.2016
Pro upřesnění jde o Aqua Oxy 2000,Hailea ACO 318, pístový kompresor, 60 litrů/min, AirPump Airtech 70 l budget SET, 70 l/min Nejvíce mě láká Aqua, má dva vývody, jeden bych dal do jezírka a druhým provzdušňoval filtraci, víčka z petek a husí... celý příspěvek >
Kompresory, vzduchování - výkon, cena, hlučnost, 5.7.2016
pěkný den, zajímalo by mne, kdo máte zkušenost s pístovým kompresorem a membránovým, zaskočila mě cena a výkon oproti hlučnosti. U pístového píší 60dB, což odpovídá hlasitému hovoru nebo hlasité televizi.Prosím podělte se co se týče hluku pístového... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 23.6.2016
Tak alespoň něco, máte to asi přerybněné, chtělo by to vzduchování... silnější.A co nejčastěji čistit filtraci.
Stáří oleje, 23.6.2016
Pilu odepíšete, není to olej do vysokootáčkových strojů
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika