Příspěvky uživatele - 82.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 10.12.2013
Opal slaďák je. To je další důvod proč ho upozaďuji.
Květopas, 10.12.2013
Květopas škodí hlavně v ročnících, když je chladné jaro a jabloně dlouhou dobu zakvétají. Já jsem letos proti květopasu ošetřoval také kvůli tomu, že na vícero stromcích už se objevily první mšice. A ty se nejlépe hubí, než vytvoří větší kolonie.... celý příspěvek >
Shalimar, 7.12.2013 Obsahuje fotku
Zasílám obrázky zmiňovaných odrůd Admirál a Shalimar pro porovnání.
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 7.12.2013
Pěstuji Goldstar, Sirius, Sir Prize, Otavu, Opal, u zetě Heliodor a do letošního jara holovouské Andego. Všechno to jsou výborné odrůdy, mnohokrát jsem o nich zde psal, tak se nechci opakovat a také nechci zde být nařčen ze zaujatosti. Tak jenom... celý příspěvek >
Rubinola, 7.12.2013
Jojo, kmínek mé 14-leté Rubinoly je znetvořen a zeslaben přesně, jak popisuje p. Vlada. To 9-leté vřeteno Rubínu, také na slabé podnoži, zatím mraz. deskami netrpí. Je však na poměrně chráněném stanovišti. Mám však u něho podezření na bakteriální... celý příspěvek >
Shalimar, 6.12.2013
Pane Stando, díky za radu. Navečer přijela dcera a ženě ukázala, jak má na té digitálce vážit. Pro jiná jablka se mi v té dnešní siberii jít na zahradu do sklepa už nechtělo. Pane PP, přeji Vám, až dosáhnete mého věku, aby Vás skleroza... celý příspěvek >
Shalimar, 6.12.2013
Pane Mikeš, pokud přijede na víkend vnuk, tak plody nafotím a on mi je sem vloží. Někdy na přelomu září jsem nějaké obrázky s problémy vložil do vlákna Co právě sklízíte. Jinak k té zvorané váze. Jinou váhu už doma nemám, ani tu decimálku, tak... celý příspěvek >
Shalimar, 5.12.2013
Samozřejmě, že máte pravdu, p. Mittwoch. Ty údaje o váze jsou voloviny. Omlouvám se, ale plody vážila žena na nové, digitální kuchyńské váze a napsala mi to na papírek a já to bezmyšlenkovitě zanesl do příspěvku. Snad to zítra budu moci zvážit na... celý příspěvek >
Shalimar, 5.12.2013
Dnes jsme v rodině provedli první hodnocení odrůd Admirál a Shalimar. Obě vřetena jsou pěstována na podnožích M9. Admirál byl sázen loni na jaře, Shalimar předloni na podzim. Jde tedy o první sklizeň, ze které nelze dělat definitivní závěry. Z každé... celý příspěvek >
Top taste medzi orechom?, 29.11.2013
Co jsem viděl u jednoho z největších českých výrobců substrátů. tak je to především drcená kůra, nějaká rašelina a minimum zeminy. K tomu minimum hnojiva, příp. mletého dolomitu.
Dukát, 27.11.2013
Dukát jsem míval jako zákrsek na M4. Byl na téměř celodenně osluněné části zahrady. Plodnost byla všelijaká. Plody byly veliké. Hořkou pihovitostí trpěl asi tak, jako v současné době můj Goldstar. Oproti Goldstaru měl však větší plody a... celý příspěvek >
Topaz, 23.11.2013
Sirius u mne skladovatelností předčí Topaz minimálně o 6 týdnů, spíše o více než o 2 měsíce.
Pink Lady, 22.11.2013
Petře, Jonagored pěstuji, loni jsem dal obrázek ve vlákně " Co právě sklízíte".  Lokalita mé zahrady je pro jeho pěstování jen kousíček před hranicí únosnosti. Naštěstí jsem ho vsadil na hodně osluněné a také chráněné místo. Plody má... celý příspěvek >
Shalimar, 19.11.2013
Prvních plodů Shalimar jsem sklidil menší košík. Jako všechny pozdně zimní odrůdy, tak i tuto začnu degustovat od prosince. Jejich chuť je pro mne rozhodující v jarních měsících, ne v listopadu.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 18.11.2013
Já jsem dnes postříkal Kocide všechny peckoviny a stromkové angrešty+rybíz.  Zítra dopoledne pak ještě omyji kmeny a polokosterní větve některých odrůd jabloní, Rubinolu, Rubín a hrušeň Bohemicu ošetřím celé. Počasí těchto dní je na to... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika