Příspěvky uživatele - 200.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klejotok na Leskoře, 2.4.2014
A co se dělá, když se klejotok více rozvine? Je rozdíl, když vytéká čirá nebo tmavá tekutina?
Řez, 2.4.2014
Dobrý den, myslíte, že nevadí, když jsem koupený a zasazený stromek meruňky sestříhal na tzv. špičák, jelikož obrost byl příliš nízko u země já jsem potřeboval posunout korunku výš? Byl to špičák s předčasným obrostem
Klejotok na Leskoře, 2.4.2014
Obdobný problém mám i já, jsem na to založil příspěvek s názvem klejotok. Ze čtyřleté (asi) meruňky na větvi vytékal klejotok, ošetřil jsem to a teď z pod balzámu vytéká čirá tekutina. Taky tam nebyla nekróza, možná trošku pod kůrou zhnědlá vrstva,... celý příspěvek >
Rozkvétání slivoní, 2.4.2014
No, já jsem právě v jednom sadu viděl taky jak se to tam bělá ty slivoně, ale nevím jaké odrůdy tam mají, tak je možné, že se jedná právě o Toptasty :-)  Ale vypadá to, že budou kvést jako o život
Rozkvétání slivoní, 2.4.2014
Začaly vám už nějaké švestky kvést? Mě začíná kvést Katinka. Jaké odrůdy kvetou nejdříve?
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 31.3.2014
Tak dnes sem postříkal Horizonem :-)
Kvitnutie marhul 2014, 27.3.2014
No mě vyrašil květní pupen na Hargrandu, který jsem zasadil letos v březnu, ale já jsem ho odstranil, na tak malém stromku je to spíš zátěž, ale každopádně mě to překvapilo :-)
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 26.3.2014
A pro pana Kota : co tím chtěl básník říct, že u mě u domu je vyšší teplota než na meteostanici v Holešově, to jako podle Vás není možné nebo jak to mám chápat? Prostě okolo 6 hodin bylo 0,5 °C. Třeba mi špatně měří teploměr, nebo zrovna u nás na... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 26.3.2014
Ok, tak to se uvidí, protože jsem nestříkal championem, nechal jsem tomu voný průběh, tak se ukáže. A nejsou zhědlé všechny okvětní lístky, jen asi čtvrtina.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 26.3.2014
Haná - Holešovsko zhruba +0,5 °C okolo 6 hod., ale u baráku. Jinak byly skla na autech namrzlé, tak nevím :-)
Jak a kdy řezat po výsadbě, 25.3.2014
Zdravím, chci se zeptat, zda už můžu řezat meruňky zasazené na podzim? Už začínají rašit lístky.
Klejotok, 22.3.2014
Dobrý den, dnes jsem při kontrole mojí meruňky zjistil, že na kmínku se objevila kapička klejotoku. Jak to mám řešit? 6ádné poškození v uvedeném místě není. Dále se objevil klejotok na jedné větvi. Poraďte prosím, co s tím. Děkuji
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.3.2014
A ještě takový dotaz na Mimmo, Vy jste odkud, jestli se můžu zeptat? Oblast Jižní Morava?
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.3.2014
Já se omlouvám, špatně jsem pochopil výše uvedený dotaz, zda meruňka nezmrzne, pochopil jsem to tak, že byla meruňka postříkána Horizonem proti moniliovému úžehu a že se majitel této meruňky ptá zda nezmrzne, např, kdyby těsně po postřiku přišly... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 17.3.2014
Většina meruněk je samosprašných, ale najdou se i cizosprašné (Goldrich) či částečně samosprašné (mám dojem že Pinkcot). No záleží, zda budete mít meruňku na chráněném stanovišti či nikoliv. Kdyby jste ji měl např. od severu krytou zdí nebo budovou,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika