Příspěvky uživatele - 164.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulč z ořechových větví, 18.3.2012
je tady několik vláken o mulči, jen pohledat... mulčovací kůra, kůrový mulč, je tam i o ořechu
Okurka plotní...?, 18.3.2012
jestli ten balíček byl psán rukou, tak šlo asi o název "zdomácnělý"-domácí, protože se babičce okurky plazily po plotě, jinak pokud je to překlep, je okurka polní
Poškodený konár, 18.3.2012
buď zahřátým voskem nebo taky používám obyčejnou hustou barvu
Roubování okurek na tykev, 18.3.2012
proč se musí odřezat kořeny okurky?to chytá plíseň kořenama?
Poškodený konár, 18.3.2012
není přesně vidět, jak hluboko je rána, já bych to začistil centimetr od kmene a zatřel
Vzdálenost slivoně od plotu, 17.3.2012
právě proto jsem volil až 2,5 metru od plotu, málokterá slovoň má 5 metrů v průměru, ikdyby měla, tak sousedovi bude viset sotva větvička, pokud slivoň má méně, myslím,že nevadí, lépe se kosí kolem plotu
Vzdálenost slivoně od plotu, 17.3.2012
pokud nemá být koruna v budoucnu u souseda, tak dva-dva a půl metru od plotu
Co a jak, 17.3.2012
a)krasavice je světlomilná, takže na slunné místo, tam kde nebude překážet ale bude krášlit b)živý plot nemusíte stříhat každým rokem, ale když, tak v červnu a pak v srpnu - září c)hroznové víno se nemusí stříkat, záleží na odolnosti a... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev, 17.3.2012
mám dotaz, zkoušeli jste někdo roubovat okurky na dýni-žlutou nebo cukínu, díky
Pařez starého ořešáku, 17.3.2012
dnes jsem objevil chemii, která se jmenuje pařezník, je to na likvidaci pařezů, hoj a kdo to zkusí, dejte vědět
Vlastní založení sadby žampionů, 17.3.2012
na žampiony potřebujete sadbu žampionu, ten hnůj je jako hnijivo, logr bych nedával, rád plesniví
Hadovky, 17.3.2012
hadovky normálně vysejte nebo ze semínek, roubování není třeba, je to norm.druh
Trativod, 17.3.2012
ta země bude nasáklá i deset metrů dokola, černým smradlavým mazutem, mám s tím vlastní zkušenosti, kdy při kopání kanalizace v metru a půl 25 metrů od příkopu plného takových to sraček byla země černá od splašků, doporučuji udělat tříkomorovou žumpu... celý příspěvek >
Dyne v skleniku, 17.3.2012
cukety a dýně ve skleníku opaří teplo a příp.vlhkost, potřebují spousta vody a ve skleníku dvojnásob, urostou krásné venku, ve skleníku jsem je předpěstoval na 20-30cm a šly po mrazících ven... co se týče hokajda, jak vám chutná, brácha je měl a... celý příspěvek >
Paprikova semena červene Kapie z Lidlu, 14.3.2012
zdravíčko, taky se přidávám, moje kamarádka pěstuje každým rokem papriky ze semínek koupené kapie a vždy ji rostly, tak jsem to taky zkusil a druhým rokem taky ok.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika