Příspěvky uživatele - 21.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 555, 562 XP, 6.10.2011
Pavle Díííííky, vy mne vždy po té hoře blábolů, překrucování, provokací a bůh ví čeho dalšího tak upřímně rozesmějete. Kolik jste toho za těch 20 let řezání nakrájel? Proč by jste vy, takový odborník co jasně pozná špinavý píst od rukou montéra,... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 6.10.2011
Čí ta pila vlastně je je pouze doměnka a vaše tvrzení, takže pohádky můžete vyprávět dětem. K ostatnímu nemá cenu ani nic psát, to vámi nasmolené hovoří za vše. Máte možnost na rozdíl ode mne kontaktovat mne, domluvíme se a můžete se přijet ukázat... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 6.10.2011
To jste řekl vy Pavedlíno, zajímavé že vždy rychle dokážete překroutit všechno co je napsané, ale odpovědět jakkoliv na odborné úrovni to už nějak nejde co? Jestli ono to nebude tím "začátečníkem".
Husqvarna 555, 562 XP, 6.10.2011
Pavle dík za fotky, to to trvalo. Jinak jaká "sbírka"? Tři koníci nejsou sbírka. "Ten píst je ošahanej od motéra, je naprosto v pořádku, každej použitej píst bude černej, "  Tohle Pavle beru jako doklad neznalosti a pořádně... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 6.10.2011
Ahoj Stando. Máš samozřejmě pravdu, kanály jsou tlakový odlitek, plech by nejspíš mnoho nevydržel, ale jsou firmy které je dělají bez těchto "závadozdrojů", pravda mašiny jsou o něco málo těžší, zato mám jistotu že mi tamtudy nebude motor... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 5.10.2011
Přesvědčovat "odborníka" se státnicí z angličtiny který považuje za shodné slova steel a STIHL, vidí "nádherně" 3 dílnou kliku na videu z které koukají jen závaží a ojnice a antivib (okopírovaný jinde), je přinejmenším zbytečné.... celý příspěvek >
Jak poznat, že slepice již nenosí, 30.9.2011
No nevím, já kupoval "vynešené" roční od firmy a nesly ještě 4 roky, pak mám jednu od kuřice a nese již 6 rokem. Letos jsem pořídil další kuřice, tak uvidím jak budou makat. Jinak zda nesou, nenesou neřeším, pokud některá uhyne, stane se návnadou na... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 30.9.2011
Radek si pokoj nedá ani déle, pracuje, nekrandá, jen se občas koukne a vidí že p. Husqvarna opět nic neví. Jako vždy. Jen to nic obalí hromadou dohadů a doměnek, případně urážek, polopravd a smyšlenek. Co mne však udivilo opravdu, je fakt, že... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 29.9.2011
No nevím, nechtěl bych se přít s jediným a největším odborníkem na Husqvarnu zde, ale jestli to nebude tím, že 562Xp má jinou klikovku než 560XP, ale co já vím, možná ta jiná, větší ložiska a protizávaží přeci jen nějakou tu váhu mít budou.
Startování řetězové pily Oleo Mac, 29.9.2011
Střižený klínek setrvačníku je dost nepravděpodobná příčina, setrvačník by musel být povolený. Bylo by dobré napsat konkrétní model pily, pak se dá uvažovat o příčině a zda vůbec je "kopání" příčinou zničení kladky startování. Předstih se... celý příspěvek >
Je Dolmar kvalita, 25.9.2011
Ať se Petře na to díváte jak chcete, berte to jako pohled velice úzký, Domar vždy byl, je a bude kvalita. Na svůj názor máte stejně jako ostatní plné právo, ovšem ten může být ovlivněn ač neúmyslně i uživatelem samým a je jedno jakou značku vlastní.... celý příspěvek >
Dolmar MS 4510 nebo Solo 154?, 22.9.2011
To nic, to je u vás běžné a normální, že namísto praktických pohledů koušete do dávno známého, tedy že si výrobci "přilepšují" a hlavně pokud se to týká konkurence. Tak nám ještě povězte co je na MS 4510 a upínání řidítek... celý příspěvek >
Dolmar MS 4510 nebo Solo 154?, 22.9.2011
No vidíte to a dokonce ta nejsilnější je lehčí než ta nejslabší, to jsou věci co? Zatím co u testu všechny stejně, asi je neopucovali.
Dolmar MS 4510 nebo Solo 154?, 22.9.2011
Konkrétně poslední dobou odcházejí pumpičky u Dolmarů, nevím zda to je benzínem, nebo shoda náhod, ale mám to tu tak. Rozdíl objemu motoru 33 x 45 = rozdíl hmotnosti, to neokecáte a ani výrobce. Minimálně 0,3 kg a co se týká spotřeby, všechny obsahy... celý příspěvek >
Dolmar MS 4510 nebo Solo 154?, 22.9.2011
Tady musím na rovinu srovnat oba vedle sebe, až na ten "háček" s páčkou sytiče. Faktem ale je, že zatím vždy vydržela! Jaký STIHL máte nyní?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika