Příspěvky uživatele - 35.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se jmenuje tato rostlina?, 16.5.2011
Dobrý den, já bych řekla, že se jedná o azalku. Je jich spousta druhů, na zahradě mám i zakrslé cca 50-60 cm vysoké, jsou staré 15 i víc let, obalené květy, ale nerostou. No a pak ty klasické, které vyrůstají ve velké keře - opadavé, obalené květy,... celý příspěvek >
Jaký prostředek zlikviduje i půl metrový plevel?, 9.5.2011
Dobrý den, já bych na Vašem místě plevel vytrhala a ptačí zob dosadila. Mám také velkou zahradu, takže vím, jakou to dá práci! Při sebemenším větříku Vám může jakákoliv chemie zničit i to zelené co Vám tam zůstalo. Naštěstí se mi to nestalo, ale... celý příspěvek >
Rez Hrušňová, 9.5.2011
Tak to máte Paľo štěstí! Já jsem tomu také nikdy nevěnovala moc velkou pozornost. A před týdnem jsem zjistila, že máme všechny jalovce napadené rzí hrušňovou. Postřik v takovém stádiu už nepomůže a mě nezbývá nic jiného než naprostá likvidace těchto... celý příspěvek >
Pergoly, 9.5.2011
Krása, ať si užijete co nejvíce pěkných posezení. Marcela
Jak se jmenuje tato rostlina?, 9.5.2011
Živý plot?!, tak na to se určitě nehodí. Je to opravdu jako plevel. mám jí doma, ale ani mi nikdy nenapadlo, že by přežila venku zimu?!
Jakou popínavku na pergolu?, 6.5.2011
Ano víno je na pergole krásné, ale pak těch včel a vos! To bych nikomu nedoporučila. Navíc opádávající kuličky dělají pěkný nepořádek.
Živý plot, 5.5.2011
Souhlasím s Vámi! Dřišťál je tak proti nepříteli. Též ho máme na zahradě, ale jako solitéru, navíc mi nepřipadne, že by rostl až zase tak moc rychle. Bobkovišeň je krásně dekorativní, stálezelená, ale musíte počítat, že někdy vymrzne. Když jí... celý příspěvek >
Jaký jehličnan pěstovat ve velkém zahradním kvetináči?, 5.5.2011
Dobrý den, tak již léta máme ve velkých květináčích thuje. Ničím je na zimu neobaluji a krásně rostou. Když jsou už veliké tak, že nevyhovují, zasadím je do zahrady nebo daruji a květináče osadím nově. Úspěšně tak pěstuji i kleče. Marcela
Nákup růží potažených voskem, 4.5.2011
Děkuji za odpověď pane Janča, růže jsem kupovala v zahradnictví "osvědčeném" a růže už i přes vosk krásně vyrážely. Tak to byla asi náhoda, že se prostě nepovedly. Jsem zvyklá, že všechno mi roste jako hrom a tohle prostě nevyšlo. Děkuji.... celý příspěvek >
Muškáty a mrazík, 4.5.2011
Hm, to máte ještě mladé a choulostivé výhonky. Když jste je dala do domu, ještě bych je tam nechala, hlásí do pátku ještě hodně chladno. A jestli se vyjasní, tak bych se bála ještě větší zimy. Příroda je ale mocná, nebuďte smutná, oni se určitě... celý příspěvek >
Nákup růží potažených voskem, 4.5.2011
Já mám tu samou zkušenost z loňska, dokonce z pěti navoskovaných růží mi dvě zašly úplně a ty ostatní, tak to ještě uvidím, ale nic moc. Ty co byly bez vosku jsou parádní.
Muškáty a mrazík, 4.5.2011
Dobrý den Martino, těžko říct. Já být Vámi, tak je na noc jen zakryji, tedy pokud máte možnost. U nás byly minus tři a zatím nevím, jak to dopadlo, protože ráno ještě na kytičkách nebylo nic vidět. Ale ještě v půlnoci jsem některé truhlíky (ale... celý příspěvek >
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
I u nás v Praze bylo mínus 2-3. V půlnoci jsem ještě uklízela některé truhlíky z oken. Mám toho ale tolik, že bohužel asi hodně rostlinek bude přemrzlých. Na zahradě ráno byla jinovatka, na zemi zamrzlá voda. No uvidíme jak to bude vypadat s blížícím... celý příspěvek >
Rezavá gelovitá hmota na tůjích, 3.5.2011
Dobré ráno Josefe, tak ta osluněná část má cca 60 m2 (mírný svah) a ta ve svahu (to je opravdu docela velký sráz, kde má člověk co dělat aby nesklouzl)  polostín, stín cca 200 m2. Děkuji, těším se na Vaše nápady. Když už to budu muset... celý příspěvek >
Tulipány, 2.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak rozkvetlou krásu jsem v Holandsku bohužel nestihla a letošní návštěva parku v Keukenhofu také nezvládnu. Ale už podle obrázků to musí být opravdu nádhera. Cibule jsem kupovala na klasickém tržišti v Amsterodamu. Hyacinty též sázím... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika