Příspěvky uživatele - 147.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 16.10.2010
Pokud je vše, včetně hladiny správně, mohla by být ještě spatně tepelná hodnota svíčky. Zkusit dát "teplejší" svíčku. Jestli motor moc nekope a jde do otáček, do tahu, s elektrikou nic není. Směs máte namíchanou správně?
Co vaše réva?, 14.10.2010
Vysočina, 550m. Takový rok nepamatuju Ve skleníku hrozny shnily, sotva trochu zesládly. Stříkal jsem jen jednou, nechci to polévat každý týden. Které neshnily, zvadla třapina.U zdi to sežral kos, ještě než to zesládlo. Takže prakticky nula. Od doby... celý příspěvek >
Starjet a olej Paramo M8 AD, 12.10.2010
Nesmysl, nic se nestane, viskozitu bohatě překračuje a výkonová specifikace je dost vysoká.
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 12.10.2010
Já už si to opravdu moc nepamatuju a u stroje budu až někdy za dva víkendy. Ta tryska nahoře bude volnoběžná, šroub s pružinou vedle je vzduch = bohatost volnoběhu. Hlavní tryska je tuším v plovákové komoře, vytočí se i s emulzní trubicí po sundání... celý příspěvek >
Potrebuji poradit, 12.10.2010
A včel...
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 12.10.2010
Je bohatá směs. Ten šroubek průtok při běhu neřeší, omezuje jen při volnoběhu a v přechodu. Pokud je vše opravdu v pořádku, je problém v hlavní trysce, nebo je ucpaná emulzní trubice. Neznám přesně tento typ karburátoru, ale emulzni trubice tam snad... celý příspěvek >
Rybíz - množení, 11.10.2010
Jestli nejste ve vyloženě suché oblasti, nic nestříhejte, poroste normálně.
Kany nevykvetly, 10.10.2010
Potřebují dlouhou vegetační dobu a slunce. Obojího měly málo. Sázet po zmrzlých musíte už rostoucí rostliny. Když zasadíte oddenky, než se rozhodnou, že porostou, je slunovrat.
Sklízení celeru, 10.10.2010
Nechat je tam můžete, ale jen z důvodu nedostatku času. Čeho srpen nedovaří, toho září nedopeče a v říjnu už neroste vůbec nic.
Ošetření benzinu stabilizátorem paliva, 10.10.2010
Vari s 2T motorem. Na podzim skončím orbou, zaparkuju a víc si nevšímám. Zjara přidám do nádrže trochu Velfobinu a čerstvou směs. Křovinořez vyjedu do chcípnutí, do pily vždy dávám jen tolik, co spotřebuju. Do všech strojů special 91, Mogul TS, nebo... celý příspěvek >
Zavarat ekonomicky, 8.10.2010
Přiznám se, že jsem na zavařování nešel nikdy tak vědecky, jako p. Vysloužil. Okurky do sklenic skládám, fazolky taky, čalamády lehce upěchuju, jinak je zeleniny málo. Jistěže poměr okurek a prázdného prostoru = láku bude vždy jiný, ale nemyslím, že... celý příspěvek >
Můžu ještě zasít ředkvičky?, 8.10.2010
Na vánoce budou.
Letní odrůdy jabloní - jakou si vybrat?, 30.9.2010
Zdravím vespolek. Otvírám prastaré vlákno, ale nechci zaplácávat fórum. Jde o letní jablko Krasava. Měl bych o ně zájem, je to "Střížovická" odrůda a pokud jsem četl popisy snad i slušná. Problém je, že se nikde nenabízí a snad ani... celý příspěvek >
Rýč, 30.9.2010
Já bych paní skoro věřil. Každoročně orám celou plochu zeleniny a tam, kde jsou pěšinky mezi záhony - zvláště když je suchý podzim - má mašinka dost práce.
Vysokokmen, 29.9.2010
Prvorepublikovou vilku - jak Vám závidím. Myslím, že nejvýhodnější bude shánět hotový polokmen (vysokokmen spíše ne).  Nechvátejte, až najdete odrůdu, vybírejte pečlivě stromek. Dobře připravte výsadbu, tu na fóru je rad dost. První roky musíte... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika