Příspěvky uživatele - 174.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení jména trvalky, 5.9.2009
Sasanka japonská. Hanča
Campanula zvonek nevěsta, 5.9.2009
Teda to je nádhera! Hanča
S jakými rostlinami kombinovat levandulový záhon?, 4.9.2009
Já zas růže. Hanča
Co je to za rostlinu?, 4.9.2009
Taky by to mohla být nějaká sukulentní peperomie. Chtělo by to květy. Hanča
Jak se jmenuje tato květina?, 4.9.2009
Ptala jsem se proto, že mi připadalo, jako by na té fotce vzadu za trsem kytek byla jmenovka, tak to se mi asi jen zdálo. Hanča
Jak se jmenuje tato květina?, 3.9.2009
Podle stavby květů patří mezi violky - macešky, ale přesný název neznám. Tu fotku máte ze své zahrádky? Hanča
Hruškové recepty, 2.9.2009
Paní Jano, právě jsem udělala přesnídávku podle Vašeho receptu a je to super, zmizelo v ní spousta rynglí, letních jinak neupotřebitelných hrušek i jablka. Jak to říkal strýc František ze Saturnina:  ze samých bezcenných surovin, ale výsledek -... celý příspěvek >
Ořezání větví, 2.9.2009
Dobrý den. Kdy je nejlepší období pro ořezání spodních větví u smrku.Díky.
Aky to je strom a je mozne ho zasadit v nasich klim. podmienkach?, 1.9.2009
Myslím, že to je borovice pinie, už je tu o ní celá diskuze. Hanča
Krtek - a je to, 1.9.2009
Slovo "krtkátor" je nádherné ! Hanča
Jak se zbavit včel?, 1.9.2009
Pokud si na svém pozemku může dělat, co chce, trvejte na tom, ať si včely udrží pouze na tom svém, tam vám jistě vadit nebudou .
Jak se jmenují?, 28.8.2009
Ta první kytka možná nebude přímo sléz, ale určitě patří do čeledi slézovitých. Odhaduju to na slézovec Lavatera trimestris. Hanča
Neznámá popínavka, 26.8.2009
Aristolochia, podražec. Hanča
Co vydrží dlouho ve váze?, 25.8.2009
Děkuju za tip.Rudbeckie slimákům bohužel chutnají taky, z těch zbydou jen středy (a to jsem četla, že je vůbec nežerou ). Krásnoočka určitě zkusím, zatím mi kvetou málo, protože jsem je sázela až letos na jaře. Hanča
Co vydrží dlouho ve váze?, 25.8.2009
Co rudbeckie? Nebo krásnoočka.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika