Příspěvky uživatele - 164.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ztráta vody v jezírku, 13.9.2009
jo, s tou moukou je to fakt, ale díra musí být u hladiny,...kolem krajů posypat a kde se začne shlukovat, tam je díra... ale pokud je hluboko, tak nevím, jedině nechat vodu vytéct až po dírku a tam aplikovat mouku
Záhadná závada elektrické řetězové pily, 13.9.2009
řek bych, že je to propojení nějakých rotačních nebo mechanických částí, třeba brzdy, co?
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 13.9.2009
jo, blbost kvete v každém věku... jen doplním, jak vidím, že sekačky obsluhujou děti, tak mřu... křoviňáky bez brýlí a v cuklích... to je úplná sranda, vždyť stačí v trávě schovaný drát a je po noze a to i u sekačky.Ty úrazy dětí by se nestaly, kdyby... celý příspěvek >
Zahradní robot - receptář, 10.9.2009
Pokud máte na zahrádce zem jako v receptáři, jste nesmírně sťastný člověk. Takovou půdu jsem totiž ještě nikde v reálu neviděl. Pán, který ten stroj uváděl mluvil o tom, že je z Beskyd a že horší půda už snad není. A má pravdu. I já jsem z Beskyd,... celý příspěvek >
Proti zamrzání jezírka, 10.7.2009
nevím, proč by jezírko nemělo zamrznout, plyny utečou i tak a jestli tam máte ryby a hloubka je alespoň v jednom místě nejméně 80 cm, tak tam ryby přežijí.
Thuje - psi, 10.7.2009
moč psů je pro živé ploty konečná, psi by se měli naučit chodit venčit jinde, pak není problém
Nitěnky ve studni, 10.7.2009
nitěnky jsou v bahně a tak se tam mohly dostat splavením, je studna hluboká a má kolem sebe skruž proti nečistotám?
Železitá voda ze studny, 8.7.2009
kyselinou sírovou řešit ph8?toho člověka pošlete někam a hodně daleko... je plno prodejců, kteří vám poradí a lépe než sírový démon
Pergola - krb a gril, 3.7.2009
děkuji za reakci, mám alespoň nějaké měřítko... spočítám podle cihel a rozměrů cihly... nepočítali jste s plotnou vpravo?je to škoda nevyužít, já tam chci dát pc s plotnou, ještě dotaz, jaké rozměry má altán, od patky ku patce... děkuji Tonda
Pergola - krb a gril, 2.7.2009
http://www.wedlinydomowe.pl/articles.php?id=1429&page=
Pergola - krb a gril, 2.7.2009
nešlo by nějaký naskenovaný pláneček s rozměry?
Pergola - krb a gril, 2.7.2009
dííík za inspiraci, chtěl jsem uďák v ohništi, ale dám ho do komína, ohništi vyrobím dekl a je to.A tam, kde přikládáš do uďáku to mám v plánu taky a nad dvířka pec s plotnou.
Piliny, 26.4.2009
kůra mlčuje, ale piliny zkyselí půdu
Co s vydrami?, 26.4.2009
při těchto rozměrech jezírka zasítovat, brácha má betónové podobných rozměrů a má to přiklopeno sítem v rámu, proti vydrám i pytlákům.
Sekačky od Mountfieldu, 24.4.2009
já mám sekačku z M a jsem spokojen.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika