Příspěvky uživatele - 20.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 30.5.2019
Ja som pri nedávnej prebierke odstraňoval plody poškodené piliarkou, bolo ich viac ako som očakával. Najviac si to odniesol Topaz...
Bergeval - vysadbovy rez, 29.5.2019
A napadla ma ešte jedna vec, s rezom by som nečakal a spravil ho hneď teraz. Koniec-koncov, jún/červen je tu o pár dní. Rezné rany by bolo potom dobré zatrieť.
Bergeval - vysadbovy rez, 29.5.2019
Dala by sa z toho spraviť aj kotlovitá koruna. V tom prípade by Ste potenciálny stredník využil ako jeden z kostrových konárov, len by sa musel budúci rok v predjarí vyviazať do horizontálnejšej polohy, keďže teraz rastie takmer kolmo... celý příspěvek >
Bergeval - vysadbovy rez, 29.5.2019 Obsahuje fotku
Na obrázku som sa pokúsil naznačiť rez, ktorý spomenul už Jiří v príspevku vyššie. Zakrúžkovaný letorast bude pokračovateľ stredníka, konáriky pod ním by mohli nasledujúci rok slúžiť ako základ pre budúce kostrové konáre. Prihnojenie na začiatok... celý příspěvek >
Malinik co mu chybi?, 28.5.2019
Tiež si myslím, že je to slnečný úpal. Podobne skrútené listy mávam na malinách cez leto, keď je prudké slnko a vysoké teploty.
Obaleč švestkový 2019, 27.5.2019
Lepinox je obdoba Biobitu XL.
Obaleč švestkový 2019, 27.5.2019
Včera som striekal proti obaľovačovi broskyňovému Lepinoxom a hneď som strekol aj slivky. Máte niekto skúsenosť s týmto prípravkom proti obaľovačovi slivkovému? Oficiálne sa proti tomuto škodcovi neuvádza, hoci Lepinox by mal byť na obaľovače vo... celý příspěvek >
Spring Crest, 23.5.2019
Raší pekne, podpník je semenáč?
Přehuštění koruny, 21.5.2019
Zahusťujúce letorasty môžete priebežne vylamovať. Rez v predjarí má za následok len ďalší rast nových letoratsov.
Ide to aj (ne)chemicky, 21.5.2019
Dopracovať hrozno v tzv. bio kvalite chce veľa úsilia a výber správnych prípravkov je len časť úspechu. Niektorí sa možno aj odhodlajú skúsiť alternatívne postreky, no neurobia tú zvyšnú časť práce (zelené práce, prebierka úrody, výživa,...), ktorá... celý příspěvek >
Mšice a dierkovitost listov - Hanita, 21.5.2019
Nie sú to vajíčka, ale živé mšice (vošky). Na otázku, či striekať, by mala byť logicky odpoveď áno, ak nechcete, aby vošky cicaním oslabovali strom. Ak však uprednostňujete k prírode šetrný prístup, tak môžete tie vošky odstrániť mechanicky zabitím... celý příspěvek >
Ide to aj (ne)chemicky, 21.5.2019
Viem, že o BIO ochrane viniča už existuje samostatné vlákno, no tu by som chcel detailnejšie popísať svoj postup ochrany v konkrétnych podmienkach. Upozorňujem, že nie je to univerzálny návod, skôr inšpirácia pre tých, ktorí uvažujú nad niečím... celý příspěvek >
Ako orezat Marhulu, 20.5.2019 Obsahuje fotku
Ja by som navrhoval zrezať ju ako je naznačené na obrázku. Kostrové konáre na vonkajší púčik, približne do jednej roviny. Na termináli dva púčiky pod najvrchnejším vyštipnúť, aby mu budúce výhonky nekonkurovali.
Glyfosfát karcinogenní?, 20.5.2019
Teraz bez ohľadu na to, či glyphosát je alebo nie je karcinogénny, sú tie sumy závratné. Niektorým ľuďom by pri tých 8 a 9 miestnych sumách možno aj stálo za zváženie, niečo také zinscenovať...
BIO ochrana revy, 20.5.2019
S AQ10 som mal najväčší problém, že som ho nedokázal dostatočne dobre rozpustiť. Jeho účinnosť neviem posúdiť, keďže som používal aj iné prípravky. Každopádne s AQ10 do ďalších sezón už nerátam.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika