Příspěvky uživatele - 135.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019/2, 14.5.2019 Obsahuje fotku
Všechna rajčata mám konečně vysazena.            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 13.5.2019 Obsahuje fotku
Taky se u mne na záhoně ty kedlubny a salát pohly. Jsem spokojený s tím, že jsem se do toho pěstování sadby v únoru v tom studeném pařeništi pustil.            Vladimír
Cukety 2019, 13.5.2019 Obsahuje fotku
Kdyžje tak teplo, tak Vám tam nic nelétá? Potom je dobré uthnout samčí květ a omydlit s ním pestík samičího. Není to žádný problém i když včelka Mája by byla lepší.            Vladimír PS.: Já... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 13.5.2019 Obsahuje fotku
Vladimír
Akumulace tepla v pařeništi, 10.5.2019
Zajímalo by mne, jak je to s akumulací tepla dřevem. Ten vrchní rám je stavební překližka v barvě hnědé. Myslím si, že dřevo asi nebude velký akumulant, překližka se ohřeje a od ní vzduch. Akumulace asi nic moc. Proto uvažuji o tom, že bych tu... celý příspěvek >
Jak pěstovat rajče Stupické?, 9.5.2019
Za Atlantikem pěstují zahrádkáři většinou všechna rajčata bez pravidelného vyštipování. Vyštipují jen když se jim keř zdá moc hustý a to hlavně kvůli listovým nemocem. Pěstují je tak jak na zahradě tak i v různých kbelících, aby držely pohromadě... celý příspěvek >
Kde najít názvy jednotlivých částí rostlin plodové zeleniny?, 9.5.2019 Obsahuje fotku
Pokud Vám to pomůže tak jednotlivé části rostliny rajčat se nazývají (mohou mít i názvy jiné): Stonek            k Výhon- větev vyrůstající z hlavního stonku, u rajčete vyrůstají v paždí mezi... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 9.5.2019
Ivane děkuji za příspěvek. Asi z toho něco použiji. Jen k tomu listí bych napsal, že jsem v roce 2017 zkoušel listí prolít teplou vodou s rozpuštěnou močovinou. Začalo to topit, až jsem to už nepotřeboval.tak asi za tři týdny. To bych musel to... celý příspěvek >
Jak pěstovat rajče Stupické?, 9.5.2019
O tom jak pěstovat rozhoduje to, jakým způsobem budete řešit oporu těch výhonů. Připěstování na jeden výhon, budete potřebovat opěrnou tyč cca 1.5 m, při dvou dvě nižší a při třech nejnižší. Při pěstování na zahradě to není až zas tak velký problém,... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 9.5.2019 Obsahuje fotku
Ano, každý rok je jiný, ale na pařeniště to až zas tak velký vliv na jaře nemá. Po sezóně 2018, Která byla opravdu výborná jsem se soustředil na to, aby se mně v pařeništi květy opylovaly. Věděl jsem, že musím snížit relativní vlhkost aby pyl nebyl... celý příspěvek >
Cuketa na špalíru, 9.5.2019 Obsahuje fotku
Souhlasím, taková cuketa pěstovaná na zahradě může vypadat i pěkně. Ale na balkóně?            Vladimír
Akumulace tepla v pařeništi, 9.5.2019
Díky. Některé věci budou pro mne jistě inspirací. Opravdu se potřebuji dostat na cca těch deset stupňů. Pyl se stává neklíčivý pokud po dvě noci po sobě klesne teplota pod cca 10°C. To jsem se dověděl (přečetl z materiálu nějaké university) až teď na... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 8.5.2019 Obsahuje fotku
Chtěl bych předeslat, že jsem dnes dopoledne vysadil venku na zahradě 36 rostlin  rajčat. Myslel jsem, že to za něco víc než hodinu zvládnu levou zadní, ale nakonec jsem u toho strávil skoro tři hodiny. Ale mám je se vším všudy i se spirálami.... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň, choroba či spálení?, 8.5.2019
Já na té fotce vidím také jen popálení od slunce. Ještě pro jistotu bych doporučil podívat se na listy odspodu, jestli tam něco není.            Vladimír
Lístky rajčátek, 8.5.2019
K těm z Flóry: Na té nové fotce nevidím skoro žádné zkroucení ani nevypadají, že by byly listy nějak moc poškozené. Podle nasazení na květ to vypadá jako nějaké keříčkové rajče typu multiflóra (něco podobného jako u nás známé Ildi). To kroucení listí... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika