Příspěvky uživatele - 14.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prořezání staré jabloně, 16.2.2018
Právěže klimaticky nepříznivý rok sjednotí periodicitu na většině území.  
Prořezání staré jabloně, 16.2.2018
Neúroda byla víceméně po celé Evropě. Tato sezóna by měla být obecně vhodná k zmlazování. Vývoj zimy ale nezaručuje, že to na jaře nepomrzne. V.
Prořezání staré jabloně, 14.2.2018
Při řezu bych se ve spodním patře zaměřil na redukci podvěšených větví. Tzn střihněte to tak, aby přirozené pokračování větve nešlo kolmo dolu. Z horního patra bych něco vyhodil a větve zkrátil. Je potřeba zachovat pyramidální tvar koruny. Takže... celý příspěvek >
Doporučte kvalitní zimní pracovní rukavice, 12.2.2018
Pro zimní práce na zahradě používám rukavice Palawan winter. Mám v nich cit, nepadá do nich sníh a hřejou. Je ale pravda, že pichlavé věci jako hloh projdou skrz. V
Rucna pilka, 6.2.2018
Používal jsem Bahco, Felco, Fiskars, Silky a Husqvarnu. Nejvíc jsem si oblíbil rovnou pilku v pouzdře s čepelí 24 cm. Po ztupení 2. listu japonské pilky Gomtaro (pila stojí 2000 Kč, list je podstatně levnější) jsem přešel na Husqvarnu, která je sice... celý příspěvek >
Začátečník - rajčata, 1.2.2018
Na okraj květináče můžete dát podélně rozřízlou hadici. V.
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 28.1.2018
Právě z těchto důvodů mají řady v sadech orientaci S-J. V.
Presazeni jablone, 24.1.2018
Copak je ten podivný kroužek dole na kmeni? Nejsou v oblasti krčku korové nekrózy? Pokud to nepomrzne, bude třeba provést důslednou probírku plodů V.
Rozbor zeminy -> vhodné hnojení, 23.1.2018
Taky bych se na to vykašlal. Zajímavý je poměrně vysoký obsah hořčíku. Pro jádroviny se doporučuje poměr K: Mg 2:1. Draslík je dobrý do peckovin. U jabloní může při nevhodné vyšší dávce blokovat Ca a tím zkrátit skladovatelnost (u odrůd se... celý příspěvek >
"Neznámý" sukulent, 21.1.2018
Kalanchoe Chtělo by to víc světla, nebo méně tepla. V.
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 16.1.2018
Teda vaše konspirační teorie mě vždy pobaví. Uplně nechápu kdo vám co odmítl poslat. V oddělení genofondů na VSUO bych sháněl pouze historické odrůdy v cac kvalitě. Prodej udržovaných odrůd má na starost uplně jiné oddělení. Mají to na stránkách... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 16.1.2018
To může být i radiací. Výrobce těch bílých bude ale zřejmě jiný.
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 16.1.2018
Čemu se divíte. Myslím, že odpověď na neochotu posílat materiél zahrádkářům si můžete najít zde na fóru. Proběhlo to loni, myslím že šlo o podnože st. Julian A. Čekal jsem to. Jinak to ani dopadnout nemohlo. Na jejich místě bych reagoval... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 16.1.2018
V Tescu mají v luštěninách velké bílé fazole. Jsou z Madagaskaru. Tvarově jsou trochu širší než f. šarlatový. Mají na sobě zvláštní příčnou žilnatinu. Nezkoušel jste je někdo pěstovat? Do vyhledavače si zadejte: fazole bílá velká V.
Zdravověda stromů - minikvíz, 14.1.2018
U peckovin je problematická Pseudomonas syringae. Na švestkách a především na meruňkách se projevuje tak, že se má snahu vytvářet zával, ale současně odumírá a z rány teče klovatina. Toto mi nepřipadá tak problematické. Zahnův řez dělám pří... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika