Příspěvky uživatele - 254.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rouby Admirálu, 20.2.2016
Dobrý den, chci poprosit, zda někdo nemáte k dispozici rouby jabloně Admirál. Vzhledem k tomu, že mám malou zahrádku, uvažuji o částečném přeroubování Karnevalu (4-letého), který nám chuťově moc nevyhovuje. Pokud by to bylo v okolí Opavy, přijel bych... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 3.2.2016
Tak to zní velmi zajímavě. Asi zkusím přeroubovat aspoň část Karnevalu. Nepěstujete někdo Admirál v Opavě a blízkém okolí? Pokud ano, můžete darovat 2 loňské letorosty na rouby? Díky. Happy
Topaz nepřekonaný, 2.2.2016
Mám sice Red topaz, ale v tuto dobu je to velmí chutné jablko. Je sladké a hodně šťavnaté na rozdíl od Karnevalu, který jsme snědli o vánocích, a jenž byl hodně kyselý a míň šťavnatý. Zajímalo by mě jak v tuto dobu chutná vychvalovaný Admirál, a jeho... celý příspěvek >
Podzimní výsev kořenové petržele, 28.11.2015
Ja to zkoušel asi před 3 roky, petruška vzešla brzy ale pak přišly mrazíky a spálily ji. Ale je pravda, že s jarním vzcházením je to čím dál větší bída. Happy 
Třešeň Carmen Gisela V, 10.10.2015
Dobrý den, uvažuji o koupi této třešně. Máte s ní někdo nějaké zkušenosti? (bývá červivá, je dobře plodící, atd.) Děkuji. Happy
Škůdce na rajčatech, 4.10.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, poznáte někdo prosím co nám škodí na keříkových rajčatech ve skleníku? Děkuji.  Happy
Suncrest nebo Envoy, 10.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos máme podruhé úrodu Suncrestu, cca 50ks broskví, každá cca 200-250g. Teprve tento týden začínají být sladké a šťavnaté, i když už asi 10 dnů padají (poškozené hmyzem a z toho důvodu nahnívající).
Očkování 2015, 8.8.2015
Dobrý den, budu  opět zkoušet naočkovat několik semenáčků. Chci se zeptat zkušenějších, zda letošní horka budou ovlivnovat úspěšnost očkování nebo zda raději počkat na ochlazení? Děkuji. Happy
Třešeň Sweet Early, 15.7.2015
Dobrý den, chci se zeptat na praktické zkušenosti s třešní Sweet Early na Gisele 5. Z důvodu malé zahrádky uvažuji o její koupi. Zajímaly by mě informace o růstu, plodnosti, kvalitě plodů a chuti. Díky. Happy.
Odrůdy Pinkcot®, 13.7.2015 Obsahuje fotku
U nás na Opavsku se Pinkcot taky nádherně vyvedl. Toto jsou od švagra cca jedna zelená bedna na ovoce, ale samé luxusní kousky. Sklizeno  před týdnem
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 2.7.2015
Tak to jste mě Kuky nepotěšil. Já už myslel, že je první vlna za námi, a že už Průsvitné letní a Ametyst nebudu muset stříkat. Když jsem stříkal 1x Oleoekol, a 2x Calypso, jaký prostředek by jste mi teď doporučil? Můžu použít SpinTor? Díky Happy.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 4.6.2015
Díky Kuki za reakci. Ještě tedy počkám. Happy.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 4.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mam dotaz na zdejší odborníky.  Díval jsem se na sumy teplot u nás na opavsku. A zatím, jestli jsme se v tom dobře zorientoval, je na postřik ještě čas. Nebo se pletu a už proti obalečům postřik provést (černý bez už pěkně rozkvetl)?... celý příspěvek >
Vinná réva - pěstování, 22.5.2015
Díky, v tomhle jsem neměl jasno, i když jsem si něco o tom přečet. Happy.
Vinná réva - pěstování, 22.5.2015
Dobrý den, zasadil jsem na podzim vinnou révu a prosím o radu. Měl jsem ji doteď přihrnutou, ale protože je po zmrzlých tak jsem ji odhrnul a vyvázal rašící výhon. 1. Na staré části sazenice jsou malé kořínky (těsně pod místem, kde vyrůsta letorost),... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika