Příspěvky uživatele - 248.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cherry KGB-KYM green bush, 1.12.2015 Obsahuje fotku
To je otázkou, co je pro intenzívní výsadbu ekonomicky zajímavější. Jestli mít výpadek na 20% plochy ale jednodušší pravidla pro péči (zmlazujeme každý 5tý rok), nebo mít kontinnum při složitější péči. Ono zmlazrní na hlavu motorovkou je... celý příspěvek >
Samosvorná ochrana proti okusu, 1.12.2015
Proti zajícům funguje, ale proti ovcím a vysoké nikoliv - tam je potřeba doplnit o pachový repelent nebo mít pozemek chráněný lesnickou oplocenkou.
Cherry KGB-KYM green bush, 1.12.2015
Ne, počítá se s tím, že se na jednoletých prýtech nechá narůst plodonosný obrost a jakmile se plodonosný obrost stane tříletým, keř/stromek se seřízne na hlavu, zapěstuje se nové "koště" a letním řezem se pokusí donutit k vytvoření předčasného... celý příspěvek >
Jak využít roztok Sulky po moření česneku?, 30.11.2015
... ořechové listí podrtím (sbíráním rotační sekačkou) a přidávám do kompostu. Tleje pomaleji, ale já mám času dost, protože netleje pomaleji než štěpka z drtiče. Proč použité mořidlo z Rovralu neředím a leji do jahod? Protože neředěné nezpůsobí... celý příspěvek >
Jak využít roztok Sulky po moření česneku?, 30.11.2015
Já osobně použitý roztok Rovralu Aquaflo využívám k ošetření srdíček jahodníku. U dvouletého porostu dávám cca půldecku na jednu rostlinu. Množství použité mořící lázně mi ani nedá na celou příslušnou část porostu.
Řez švestky, 30.11.2015
jj tady se hádají minimálně dvě zkušené firmy, které se řezem zabývají. Jak vidíte Jano, mají protichůdné názory a nejorší variantou by bylo, tyto firmy objednávat na střídačku v sudé roky jednu, liché druhou a na přestupný rok k tomu přibrat třetího... celý příspěvek >
Automatická závlaha úzkej časti pozemku, 30.11.2015
Větší počet postřikovačů znamená větší odolnost proti snášení větrem a lepší rovnoměrnost závlahy. S tím překryvem se to nesmí přehánět a dostřik nemůže být jen šířka pásu. Můžete přestříknout až za okraj? pak volte dostřik cca 2,1 m a odstup "kolmic... celý příspěvek >
Vysavač na listí?, 30.11.2015
njn nakonec elektrický vysavač používám jako foukač (nebo jako foukač použiji benzínový rosič SOLO) a listí nafoukám na plochu, kde to posbírám sekačkou do koše sekačky. A jak jsem koukal nedaleko ve městě to dělají technické služby stejně, jen místo... celý příspěvek >
Automatická závlaha úzkej časti pozemku, 30.11.2015
Půlkruhovými sektory poskládanými střídavě k levému a pravému okraji. Asi takto dvěmi formami zápisu: )           D    = sektor stříká od levého... celý příspěvek >
Podnož M 25, 30.11.2015
asi proto, že řeč je o M25 a nokoliv o ´26 tedy M9 < M26 < < < MM106< < < M25... A2
Prazce a znecistenie studne, 30.11.2015
Pro transport škodlivin je potřeba mít podmínky. Jednak musí docházet neustále k doplňování nějakého transportního média a druhak musí být transportní médium schopné dojít od bodu A do bodu B. Jsou dvě v zásadě transportní média - vzduch pro... celý příspěvek >
Jaké rostliny na místo, kam slunce svítí jen 4 hodiny dopoledne, 29.11.2015
A proč ne zelenina? Zrovna takový tyčkový fazol je zajímavou popínavkou pro okrasu, proti nežádoucím pohledům a zároveň užitečný - jedlý. Z těch neužitečných mají ranní sluníčko rády růže. Jsou pak i růže plodové, které poskytují silněji dužnaté... celý příspěvek >
Vrba jíva - množení, 29.11.2015
Nespoléhejte na odhad doby, kdy semínka Jívy létají. Vemte velký sáček z pergamenového papíru, svažte pár snítek k sobě a po odkvětu ten sáček navlékněte a kolem otvoru přivažte. On těch pár týdnů i na dešti vydrží vcelku, aby Vám obsah chmýří se... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 29.11.2015
A jak hlídáte polysteren, aby Vám jej vítr neodfouknul? Setkal jsem se s pěstitelem, který dal na plochu kde bude sázet česnek pro svou potřebu dvě pařníková okna a zakryl rákosovou rohoží. Dával to tak 3-4 dny těsně před sázením a to stačilo,... celý příspěvek >
Proč se přikrývat česnek výhody / nevýhody, 29.11.2015
V lokalitách, kde jsou větší mrazy je jednodušší sázet česnek hlouběji, nebo nad řádkem při zahrnování rýhy udělat mírný růvek (hrůbek). Každá jiná "kombinovaná metoda" je pracnější a přitom kýžený efekt bývá diskutabilní.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika