Příspěvky uživatele - 248.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - listy do ruličky, 23.6.2014
A ještě - nezaléváte na listy? Sice výše píší, že jim to na plíseň nepřipadá, ale pokud je to na spodních listech, odlomila bych je a raději rajčata postříkala Acrobatem (chrání nějaký čas i nové přírůstky).       ... celý příspěvek >
Rajčata - listy do ruličky, 23.6.2014
Tak to tedy nevím, pod rajčata dávám normálně hnůj řadu let - jsou to rostliny první trati. Jen musí být uleželý. Na záhoně vykopu rýhu, do ní dám hnůj, zahrnu zemí a šikmo sázím rajčata tak, že mají kořenový bal v hnoji. Rostou jako divá. Jen je... celý příspěvek >
Neznámí škůdci na vrbách, 22.6.2014 Obsahuje fotku
Nemáte tam nakonec mandelinku??
Roztoč hruškový?, 22.6.2014
Na vlnovníka se stříká zjara po odkvětu Omite nebo Talstar. Teď už je pozdě. Jestli by ještě pomohl dravý roztoč, nevím.           Lída
Prosím o radu, aká je to rastlina a ako sa o ňu starať?, 22.6.2014
k obědu se moc nehodí
Prosím poraďte mi co je tohle za kytku, 21.6.2014
Rozkvetla poprvé a naposledy - je to nějaká bromélie (po odkvětu zahyne, ale vytvoří dceřinné růžice)           Lída.
Hledám neznámou kytku, 21.6.2014
Nelekněte se, po odkvětu pomalu zahyne, ale vytvoří po stranách mladé rostliny.           Lída
Čo ako a čím dekorovat, 21.6.2014
Pokud to jsou vnitřní dveře ze sololitu (panelákové), tak se na dešti za chvíli rozklíží a byla by to škoda práce  :-((           Lída
Něco jako jahody, 21.6.2014
S názvem souhlasím. Jedovatá není, ale není chutná. Kvete žlutě.   Lída
O jakou se jedná rostlinu?, 20.6.2014 Obsahuje fotku
Teda - jste dobrej !!!           Lída
O jakou se jedná rostlinu?, 20.6.2014
Ale tam nikde nejsou dva květy na jednom květním stonku, jen na rostlině. Podívejte se pořádně na původní fotku. Osteospermum má vždy 1 květní stonek s 1 květem, původní rostlina má na 1 květním stonku cca 4-5 květů v jakési latě. Asi to bude něco... celý příspěvek >
O jakou se jedná rostlinu?, 20.6.2014 Obsahuje fotku
Najděte mi jednu fotku, kde jsou na stonku společně aspoň dva květy  ;-)) Navíc to u nás opravdu není trvalka... Snese teploty jen těsně nad nulou, zimu přežije jen doma (to i kvete)... celý příspěvek >
Magnólie 7 let nekvete. Ví někdo proč?, 20.6.2014
Dle knih by měla kvést až ve stáří 10-15 let, takže nevyhazovat a čekat...  Lída
O jakou se jedná rostlinu?, 20.6.2014 Obsahuje fotku
Ještě mne napadla lewísie, ale ta zas má trochu jiný střed - suchomilnost i trvalka i více květů na stonku by odpovídalo. Je jich hodně druhů, mají i různé olistění - normálně jsem věděla jen o té běžné na... celý příspěvek >
O jakou se jedná rostlinu?, 20.6.2014
Také jsem v nich hledala, listy by odpovídaly,  ale osteospermum má vždy jen 1 květ na stonku a navíc střed květu je vždy do modra, nikdy není zcela stejné barvy jako okvětní lístky.          ... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika