Příspěvky uživatele - 38.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata ven?, 20.5.2013
Hm, takže já mám v podstatě štěstí, že u nás pět dní foukalo, takže jsem rajčata nesadila (až na těch sedm chudáků, o kterých jsem už psala). Už to vydržíme do víkendu, stejně tak i s melounama. Loni u nás byly mrazíky 18. května. Tak držím... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 18.5.2013
Samozřejmě máte pravdu. Jenže mí předci si nenechali posílat semínka rajčat z Anglie a pěstovat melouny by je ani nenapadlo . Pro mě je to prostě koníček a snažím se co nejvíce "předcházet nehodám".
Rajčata ven?, 18.5.2013
Ale úvazek tam je, u některých i dva. Listy se o spirály neobouchaly, prostě je zničil vítr-jak jsem psala výše. U vás taky muselo foukat, ne?
Rajčata ven?, 18.5.2013
Můžete sem prosím hodit odkaz na předpovědi, které sledujete? Díky!
Rajčata ven?, 18.5.2013
Mám je u spirál (jako každý rok).
Rajčata ven?, 18.5.2013
Já si musím postěžovat... v úterý šlo ven 7 rajčat (naštěstí jsem více nestihla). Ve středu jsem přijela z práce, rajčata byla opravdu hodně poničená, protože začalo brutálně foukat. Našla jsem nějaké dřevěné desky a opřela je o plot za rajčata-jsou... celý příspěvek >
Hokaido - problém, 13.5.2013
Já je venku na dvorku mít nemohu, protože by mi to požrala zvířena. Taky je přesazuji s kořenovým balem, ale i tak to pro rostliny musí být šok- z domu na zahrádku.  Nicméně jak už jsem psala, po přesazení ven vypadají chvíli bídně a potom se... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 10.5.2013
Já jsem bojínek a počkám po zmrzlých. Letos jsem vysazovala později než loni a stejně to bylo brzo . Bydlím v 540 m n.m. Rajčata se zatím drží, až na dvě Tomatoberry, které se mi nepochopitelně vytáhly.
Doporučte prosím literaturu, 27.4.2013
Děkuji za reakci, knihu jsem v jednom internetovém obchodě našla.
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 27.4.2013
Já bych tedy ty dvoumetrové sazenice rajčat chtěla vidět, nechcete sem dát foto?
Také se nechal někdo napálit?, 19.4.2013
Mě teda nenapadlo dívat se i na zadní stranu, proč by mělo? Nečekala jsem, že do sáčku dají jiná semena, než je tam napsáno...
Také se nechal někdo napálit?, 19.4.2013
Já poprvé zkouším žlutou cuketu a je to zrovna tato... nechápu, proč to vůbec pustili do oběhu-není to klamání zákazníka?
Smutnice, 15.4.2013
Mám šest lepových desek na 12 kvítek, plus dvě desky u sazenic. To mi přijde dostačující. Všechna kvítka jsem přesadila, do měsíce byl stejný stav jako předtím. Hejna mi v domě nelítají, ale třeba v koupelně, kde mám jedno kvítko, mám třeba 6 mušek... celý příspěvek >
Smutnice, 15.4.2013
Což o to, smutnice se na ně vesele lepí, ale zároveň poletují všude kolem. Navíc se někde musí množit, takže v hlíně. Už se mi stahují kolem sazenic rajčat, je čas nasadit větší kalibr.
Smutnice, 14.4.2013
Přesadila jsem všechny kytky, nasadila lepítka a nebylo to k ničemu. Tak jsem objednala hlístice, snad to pomůže.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika