Příspěvky uživatele - 58.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 29.4.2013 Obsahuje fotku
Coxova reneta
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 29.4.2013 Obsahuje fotku
Parména zlatá
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 29.4.2013
Coxova reneta popis
Lískové ořechy, 28.4.2013
Pro dobré opylení to chce alespoň 2 - 3 různé odrůdy
Burčák 2011, 26.4.2013
Chtěl bych znát názor vinařů, zda by šel udělat burčák (v malém množství cca do 20 l) následujícím způsobem : sklidím zralé hrozny, vylisuji šťávu a ihned ji dám do PET lahví do mrazáku na -20°C. Pak třeba za půl roku ke vhodné příležitosti... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 26.4.2013
Chtěl bych se zeptat odborníků na chemické postřiky, jaké konkrétní ochranné prostředky při práci používají – např. přesný typ polomasky, typ filtru, jaké brýle (které se zevnitř neorosí) a také jaké kvalitní rukavice. Díky  
Sčernanie okvetných lupienkov jablonky, 26.4.2013 Obsahuje fotku
V Atlase chorob a škodcov ovocnín a viniča od Juraja Matláka jsem ho našel - viz naskenovaný popis a foto
Jakou kyselejší odrůdu jablek?, 23.4.2013
Já kyselá jablka moc nemusím, ale moje manželka má nejraději kyselé zimní jablko Ontário
Kořenový krček, 13.4.2013 Obsahuje fotku
Kniha: Kyncl - Řez ovocných dřevin, 1980
Kdy nejlépe zkrátit 40 let starou přerostlou třešeň?, 11.4.2013
Nedaleko mojí zahrady roste třešeň s výškou přes 15 m a je stará přes 50 let. Je naprosto zdravá, neotrhatelná a je to o krásný majestátní strom.
Nový stromek má moc drobných větviček - nechat či ustřihnout?, 9.4.2013 Obsahuje fotku
Já měl možná podobný problém s lednoletými letorosty - viz foto. U některých těchto tenkých větviček došlo i k růstu v úhlu 180°opačně, aniž jsem cokoliv stříhal. Nějaký odborník mi tehdy řekl, že by to mohly způsobovat mšice. Možná zdejší odborníci... celý příspěvek >
Řez turecké lísky po přesazení, 8.4.2013
Se způsobem řezu vám nedokážu poradit, ale možná byste ještě mohla zdejším odborníkům upřesnit, zda je stromek skutečně pouhá turecká líska, která se vysazuje ve městech jako okrasný strom a plodí chuchvalce drobných oříšků nebo jde o stromovou... celý příspěvek >
Stará červená letní jabloň, 4.4.2013 Obsahuje fotku
Lidová pomologie Vaněk - 100 jablek (vydání r. 1935) - naskenované vyobrazení jablka Hedvábné červené letní 
Stará červená letní jabloň, 4.4.2013 Obsahuje fotku
Lidová pomologie Vaněk - 100 jablek (vydání r. 1935) - naskenovaný text jablka Hedvábné červené letní  
Jablko Red Devil, 1.4.2013
Zdroj informací Red Devil (nutný překlad do češtiny přes překladač Google nebo pomocí prohlížeče Google Chrome)
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika