Příspěvky uživatele - 148.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strihani vinne revy, 23.2.2013
Ja zacnem az ked sa na zahrade roztopy sneh, vedenia mam rôzne. (nemam vinicu)
Jaká choroba či porucha je na jabloni?, 22.2.2013
Pripajam sa, tiez si myslim ze ide o jonathanovu skvrnitost.
Višeň, 20.2.2013
Vami uvedene sladkovisna ma polopozdní typ kvetu. Dalsi velmi dobry opelovaci by boli Köröšská, Vackova a Umbra. Z ceresni potom Germersdorfská, Hedelfingenská a Napoleonova. A vlastne lubovolna odroda, ktora ma polopozdni kvitnutie. 
Zahradna pilka, 18.2.2013
No tak Pan Jozef, ta pilka z cepelou 220mm od hq, vyzera velmi slusne, hlavne cena 11eur je az podozrivo nizka. Nasadili ste mi chrobaka do hlavy, a mozno ju nakoniec aj kupim. Mozem vediet preco ste si ju kupoval uz 3x? Opotrebovala sa?
Zahradna pilka, 18.2.2013
JS ma zuby mensie a viacej?
Zahradna pilka, 18.2.2013
Ano to viem, len ja som to pochopil tak, ze Pan Peter reze kazdy konar najprv zospodu a tak zvrchu.
Zahradna pilka, 18.2.2013
Ked pilite najskor zo spodu a potom z vrchu, tak podari sa vam trafit tak presne aby bol hladky rez?
Zahradna pilka, 18.2.2013
Ake chcem zuby, ani sam vlastne neviem, ta od Silky je vo vyhotoveni 8 zubov na 30mm a myslim 13 zubov na 30mm. Model s 8 zubmi na 30mm ma zuby väcsie. a pride mi to ze by aj lepsie mala ist do dreva. Myslite ze sa s listom dlhym 180mm bude dat... celý příspěvek >
Zahradna pilka, 18.2.2013
Silky Gomtaro vyzera fajn, len ta cena 50-70eur je pre mna uz vela. BAHCO 4124-JT-H s pouzdrem u nas vyjde na 30eur. No predsa len by som asi mal radsej pilku sklapaciu, uz len z dôvodu ze si ju mozem brat hocikam, bez toho aby mi... celý příspěvek >
Zahradna pilka, 18.2.2013
Rozmyslam nad kupou pilky na zahradu. Z praktickych dôvodov by to mala asi byt sklapacia pilka. Pozeram na internete na rôzne znacky, modely, no neviem sa rozhodnut. Nechcem kupit smejd, no ani nic extra drahe, pocitam s cenou tak 20-30eur... celý příspěvek >
Vackova pozdní, 12.2.2013
Podla tvaru a vzhladu, by som dal ruku do ohna za to, ze to su plody z mojej asi 50 rocnej Bystrickej slivky, ktoru som pre velke postihnutie sarkou, minuly rok vytal. Len tych plodov je akosi vela (z mojej skoro vzdy vsetky predcasne... celý příspěvek >
Mýtus Strýmka, 12.2.2013
V novsej slovenskej pomologii z roku 2004, okrem ineho zase pisu toto"Dužina je biela alebo zelenkavá, hrubozrnná, kyslej chuti. V plnej zrelosti však zosladne a stráca aj kyslosť. Oberá sa podľa možnosti neskoršie. Do marca sa takmer nedá jesť.... celý příspěvek >
Mýtus Strýmka, 12.2.2013
Ano, v pomologii sa uvadza ze je velmi zlym opelovacom, pretoze je to triploidna sorta. V istej pomologii som nasiel zmienku aj o odrode Strymka červena. Malo by ist o farebnejsiu variaciu, jemnejsej chuti. Poznatej ju niekto?
Mýtus Strýmka, 11.2.2013
No pokial ide o Priesvitne letne, tak ja ho mam tiez radsej nedozrete ako prezrete. No asi keby dozrievali v septembri/oktobri tak by som ich ani nejedol. :) Nedozrete slivky mi velmi nechutia, no ked nie je nic ine, aj tie zjem (zalezi aj od... celý příspěvek >
Vackova pozdní, 11.2.2013
Trpia vase stromy tejto odrody sarkou? Inak Vackova, co viem tak existuje visna, o slivke som nepocul ...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika