Příspěvky uživatele - 151.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Samozavlažovací truhlíky, 27.2.2012
Viděl jsem v jednom obchodě samozavlažovací truhlíky a mám nutkání si je koupit a zkusit v nich pěstování balkonových rostlin. Zarazilo mě ale, jak je v nich málo prostoru pro substrát - polovina truhlíku je určena pro vodu. Má to tak být anebo se... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 24.2.2012
Já mám snahu nechávat pupen na přesroční tažeň nad drátem. Pod drát dávám ten poslední. Důvod je jediný: Keře révy mají snahu posílat nejvíce hmoty do oček, která jsou nejdál od kmínku a na nejvyšším místě. Plodící šlahoun ale potřebujete mít silný a... celý příspěvek >
Postřiky, 23.2.2012
...nehledě na to, že informace k tématu "postřiky" se rok od roku mění. Některé přípravky mizí, jiné přibývají a hledat to pak v 5 let staré publikaci je nesmysl.
Co vaše réva? (2012), 23.2.2012
Obávám se Wimpi, že nevymyslíte nic. Vosy můžete akorát tak přilákat, ale odpudit je se Vám nepodaří. Přemýšlel jsem ještě nad možností osladit pro ně čerstvé na kousky nařezané maso Formitoxem, ale ty pytlíky jsou nejspolehlivější možnost. - A věřte... celý příspěvek >
Postřiky, 23.2.2012
Josefe! Máte snad pocit, že tohle fórum slouží k tomu, aby se tu propagovaly nějaké knihy? Mimochodem - tuhle knihu jsem nikdy nikde v žádném "hypáču" neviděl. Pokud se tu budeme bavit tím, že budeme neustále odkazovat na knihy (zvláště na knihu... celý příspěvek >
Postřiky, 23.2.2012
Začínám už mít z té Vaší reklamy na knihu Viléma Krause ponorkovou nemoc.
Ruská zima, 12.2.2012
Mirku - promiňte mi můj skepticismus, ale +1,5? Není to tím, že máte teploměr na slunci?
Ruská zima, 12.2.2012
Nevěřil jsem vlastním očím - dnes ráno jsem měl -19°C. Nezbývá mi než doufat, že to bylo jen chvilkové zavanutí, ale spíš se bojím toho druhého
Ochrana mladych sadenic pred mrazom, 2.2.2012
Mám jednu zásadu: První rok sazenice předpěstovávám v nádobách (může být velká "petka" (5, 10 l) nebo třeba prasklý kybl - mladé sazenice nechávám přes zimu ve sklepě.
Mineralne hnojivo pre vinic pred vysadbou, 29.1.2012
Koňskému hnoji se vyhýbám - s kravským mám jistotu, že nic nespálím, ale i tak opatrně!
Mineralne hnojivo pre vinic pred vysadbou, 29.1.2012
My tady na Hané máme těžkou půdu. Půl metru nepovažuju za "velmi hluboké prorytí", ale pouze za obyčejně prokypření před výsadbou. Pokud se rozhodnete pro aplikaci cereritových granulí přímo do zeminy, dávejte pozor, aby se granule nedotýkaly... celý příspěvek >
Stolové hrozno Nero, 25.1.2012
Muškát Blue (Blau) mi loni rodil poprvé je to opravdu lahůdka. Koupil jsem ho v Baumaxu. U pana Knížka jsem kupoval jiné odrůdy a vše ve vší spokojenosti.
Stolové hrozno Nero, 24.1.2012
Mramornyj? Koupil jsem ho před pár lety od jednoho soukromníka a vůbec z něho nejsem nadšený. Hrozny vypadají vzhledově docela dobře, ale chuť nic moc.
Mineralne hnojivo pre vinic pred vysadbou, 22.1.2012
Doporučuju vždy přidat fosfor kvůli květu.
Jiné využití révy, 27.12.2011
Nevím proč fór?! Listy vinné révy jsou léčivá bylina a ty mladé k tomu mají daleko větší účinek (zvyšují imunitu). Docela věřím, že takto udělaný nápoj je dobré chuti.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika