Příspěvky uživatele - 151.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník, roubování - už to někdo zkoušel?, 19.10.2011
Plánuju ho pěstovat, a vychovávat jako stromek, né jako keř.Už jsem to viděl na obrázku.Tímpádem se lépe dostanu sekačkou až ke kmínku, a všechny výhonky vyrůstající od paty stromku zlikviduju od počátku.Doufám, že se výhony nedostanou do souseda,... celý příspěvek >
Haganta x Toptaste, 18.10.2011
jedna z neznámých důvodů uschla a druhá padla pod nájezdem zvěře. Ta druhá by se mohla případně zachránit, kdyby pod okusem vyrašil výhon, ze kterého by se dala zapěstovat korunka.Nebo kdyby zůstala naživu aspoň podnož, na kterou by se dalo... celý příspěvek >
Rakytník, roubování - už to někdo zkoušel?, 18.10.2011
Děkuji Paľo, až dnes jsem si všimnul Vaši reakce na mou prosbu, a potěšilo mě to.Zdálo se mi, že když se roubuje kdeco, např.okurky, a jiné rostliny, tak by mohl jít i rakytník.Máme malou zahradu, a vyšetřuji každé místečko co kde dám.Doma nechtěli o... celý příspěvek >
Které letní jabloně?, 16.10.2011
Sklovitost bude asi nedostatek něčeho, patrně to nebude nemoc(kdo bude vědět, opravte),ale fyziologická porucha, která by se dala napravit.Záleží taky, zda by se problém odstranil, a odruda zase dávala dobré ovoce.Z historie diskuzí jsem se dozvěděl,... celý příspěvek >
Rakytník, roubování - už to někdo zkoušel?, 16.10.2011
Rád bych věděl, zda-li to už někdo zkoušel.Chtěl bych si zasadit rakytník řešetlákový, ale mám málo místa.Napadlo mě, že naroubováním samce do koruny samice bych uspořil trochu místa, ale nevím, jestli to vůbec jde s úspěchem, a dále zda rostlina... celý příspěvek >
Které letní jabloně?, 15.10.2011
Ano přečetl jsem jej celé, ale na většinu otázek jsem odpovědi nenašel.S odrudou Hana jsem si víceméně jistý, ale další odrudy?Místa je málo, na experimenty času málo.Některé odrudy pak taky nejde sehnat, ale ty které jdou sehnat, aby to nebylo... celý příspěvek >
Které letní jabloně?, 14.10.2011
Potřebuji si pořídit dvě letní jabloně, a váhám, které by to měly být.Průsvitné letní né, to už mám, ale vybíral bych mezi-Mio, Julia,Hana, Petra,Daria, nebo jiné?Ametyst mám také.Potřeboval bych Vaše subjektivní ohodnocení, a rady, které dvě by to... celý příspěvek >
Tophit, 9.10.2011
Nemyslel jsem zkladovat letní švestky, kdy je ovoce dost, a další dozrává.Myslel jsem skladovatelnost pozdních švestek, kdy lze uchovat plody do vánoc, a někdy i víc-až půl roku.Jsou takové recepty, ještě jsem je nezkoušel, ale při nejbližší... celý příspěvek >
Tophit, 9.10.2011
Ano Prezenta je tuhá, ale Tophit i v tuto dobu taky, navíc je u mne méně aromatický.Loni se u mně Prezenta nevydařila, až jsem se zhrozil jak byla fádní, bez chuti, bez cukru.To kvůli počasí.Letos je to krapet lepší, je sladší, i když tuhá.No já... celý příspěvek >
Karina, 9.10.2011 Obsahuje fotku
Nikdo se zatím k téhle odrudě nehlásí, tak to zkusím zase.Pozdně letní né, u mně podzimní hruška.Chuť ještě neznám, ještě nedozrála, zatím leží, a vypadá, že by mohla dojít za čtrnáct dnů.Plody jsou bez jakékoli známky strupovitosti, ani houbovitými... celý příspěvek >
Tophit, 9.10.2011 Obsahuje fotku
Mě taky loňi překvapil, a to byl špatný rok, ale byly to první tři plody, a očekávání velká.
Tophit, 9.10.2011
Ano o této odrudě se vedou čím dál tím zasvěcenější diskuze, v závislosti, jak přibývá u malopěstitelu.Přibývá taky jakési vystřizlivění z euforie, která nabývala v dobách, kdy tyto odrudy nebyly na trhu. Letošní rok oproti loňskému nabídl větší... celý příspěvek >
Haganta x Toptaste, 5.10.2011
Dnes jsem ochutnal první vzorek odrudy Haganta ze šesti, které mi vygeneroval stromek v podobě první úrody.Na zakladě této první úrody ještě nelze objektivně posoudit kvalitu.Ze šesti nasazených plodů mi něco zlikvidovali škůdci, jeden jsem snědl... celý příspěvek >
Letní - červené, 20.9.2011
Myslí, že tyhle byly poslední, a už taky nejsou.Začínají zrát koncem srpna, a v tuto dobu jsou nejlepší.Letos se jich moc neurodilo, proto jsou větší.Pro vyloučení střídavé plodnosti nelze protrhat, protože rostou na vysokokmenu až uplně nahoře-jsou... celý příspěvek >
Letní - červené, 20.9.2011 Obsahuje fotku
Další foto.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika