Příspěvky uživatele - 171.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vytvoření koruny, 16.11.2009
děkuji všem za rady,  budu postupovat tak, že 2.konkurenční výhon sestřihnu, horní roste vzhůru- nechám ho jak terminál (jen zkrátím). Jen nevím jestli spodní, slabší výhonky mám nechat svému osudu, či je zkrácením na vnější pupen podpořím k... celý příspěvek >
Vytvoření koruny, 7.11.2009
Vloni jsem vysadil na podzim špičák, který se dobře ujal.  Dle zahradnických zásad na jaře v požadované výšce zastřihl, po odpočtení 6.pupenů ostatní vyslepil. Vyrašily pořádně jen horní 3 větve, dolní jen asi 3-5 cm. Teď bych se chtěl poradit... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 30.10.2009
Karolu i  Velkopavlovickou jsem vysadil (asi z mladické nerozvážnosti) před 6 lety - jižní čechy, částečně kryté stanoviště,  490 m.n.m. Nejen, že zatím žijí, celkelm prosperují a letos jsem téměř nevěděl co s úrodou udělat! Lucas
Co je za odrůdu?, 4.10.2009
1. Starkrimson, či nějaká jeho mutace 2. Kožená reneta 3. Kalvil červený Lucas
Postřik na plíseň révovou, 29.7.2009
já používám u svého Onyxu a Kodrjanky Dithane -před a po odkvětu a poté již jen1xChampion před uzavíráním střapce. A s plísní nemám leta potíže. Lucas
Odrůda nektarinky, 7.7.2009
je to broskev, žádná nektarinka Lucas
Maliník Tulameen, 4.7.2009
Mátě někdo s touto odrůdou zkušenosti? Já ho mám 3.rok ale zatím jsem dost zklamaný. Výhony rostou silné vysoké, plody jsou velké, chutné. Ale v malém množství. Takže celková úroda je menší, než u starších odrůd. Lucas
Velkopavlovická meruňka - špatný řez?, 29.6.2009
Náhodou je rostlá pěkně: Já bych ji začátkem září (event.koncem srpna) zakrátil měkké konce výhonů a přihnojil draslíkem - pro lepší vyzrávání a odolnosti proti mrazu. Jinak další řez až na jaře- za vegetace. Lucas
Růst jednoletých sazenic, 27.6.2009
Mám dotaz na odborníky - vloni jsem vysadil na podzim Kodrjanku. Ujala se docela dobře.Ze dvou oček jsou přírůstky asi 25cm.Postřik proti plísni jsem provedel (DIthane),Asi 2x trochu zalil naředěnými slepičinci.Mám spíše obavy, zda se mi letos podaří... celý příspěvek >
Meruňky a mrazy, 21.4.2009
ne Lucas
Čo sa jej mohlo stať, 20.4.2009
je to padlí- zvolte nějaký vhodný postřik!!! Lucas
Staré odrůdy, 23.3.2009
spíš naopak, mě např. víc chutnají starší a staré odrůdy- viz Matčino, Panenaké, Jonathan,Starkrimson... než celá řada "moderních" rezistentů! Lucas
karbolineum, 23.3.2009
V tom případě bych vás prosil, jaké prostředky byste použili na nekritovou rakovinu- kromě měďnatých preparátů a pily? děkuji Lucas
karbolineum, 21.3.2009
mám odborný dotaz- používáte někdo karbolineum k ošetření stromů např. proti nekritové rakovině? Pokud ano, jakým způsobem? Lucas
Postřik révy vinné, 18.3.2009
dotaz na vinaře- a měl by smysl postřik proti přezimujícím škůdcům -Oleoekol? Když už člověk stříká v dubnu zahradu... Lucas
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika