Příspěvky uživatele - 171.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba jabloně, 19.4.2010
No pokud by člověk vyměnil kompletně zem za jinou kvalitní- šířka jámy dejme tomu1m a hloubka 0.8m, tak se domnívám, že vysadit stejný druh by nemuselo vadit. Lucas
Postřik Baycorem proti mrazu?, 14.4.2010
pomoci může také Borax - O,2-O,5% roztok Lucas
Rána na kmeni, 4.4.2010
Moje 7.letá meruňka Karola, která již velmi dobře plodí asi 3.rokem má na kmeni v místě kde byl kůl defekt na kmeni. Letos po odstranění kůlu jsem zjistil v tomto místě propadlou kůru-po jejím odstranění je zde defekt 3Oxl5cm-prakticky zasahuje... celý příspěvek >
Jahody - vykopat nebo nechat?, 25.3.2010
Já sázím jahody po 3 letech na stejné místo- ovšem provádím kompletní výměnu země. Lucas
Letní ranná jabloň, 24.3.2010
a co takhle Red Melba? Mám s ním velmi dobré zkušenosti, strupovitosní moc netrpí, chuť výborná. Lucas
Choroba vinné révy, 27.2.2010
auto ujde, ale na víně to vypadá jako postižení plísní-peronosporou.Postřik se provádí před květem a po odkvetení. Lucas
35 let staré jabloně co s nima?, 20.2.2010
Já bych tak 2 stromy nechal- ty které máte nejraději. U nich provedl postupný průklest.Ten bych rozložil asi na 4-5 let. Ostatní bych nahradil novými stromy, volil bych i nějakou podzimní odrůdu. Lucas
Nářezy nad pupeny, 10.2.2010
Prosím o radu a též o Vaše zkušenosti ohledě nářezů nad pupeny. Podařilo se mi (tedy spíše nepodařilo) zapěstovat Rubín s poměrně vyholenými větvemi -kosterními. Mám šanci nářezy nad pupeny podpořit vznik hustějšího obrostu? A má se provést na celé... celý příspěvek >
NPK pod stromy, 23.1.2010
já hnojím jak tady popisuje pan Vysloužil: v zatravněné zahradě dělám při obvodu stromu  (nikoli při kmeni) po 2 metrech otvory zašpičatělou tyčí, která má ve 4Ocm navařený nášlap. Do každé díry dám 2 polévkové lžíce NPK. Tímto způsobem též... celý příspěvek >
Nejvyšší nadmořská výška, 14.1.2010
ještě byl dotaz na révu : Onyx dozrává koncem září, Kodrjanka přelom srpen/září Lucas
Nejvyšší nadmořská výška, 14.1.2010
Meruňku mám Karolu a Velkopavlovickou! (koupena v mladické nerozvážnosti-ale žije a plodí 6.rok).Dozrává koncem července.Broskve Redhaven a nektarinka dozrávají koncem srpna. Celově bych řekl, ře oproti nižším n.m.výškám (moje je 490m) mám posun... celý příspěvek >
Nejvyšší nadmořská výška, 12.1.2010
490m n.m. Prachaticko-Krtely: pěstuji prakticky vše: jabloně, hrušky,švestky, ryngle,ořech, líska,třešeň,broskve, nektarinka, meruňky, réva vinná... Lucas
Jablko roku, 11.1.2010
Zdá se, že resistenty moc úspěšné nebyly, zvláště po chuťové stránce. Vzhled holt není nejdůležitější- pokud pěstujete jablko pro vlastní potřebu! Lucas
Pozná někdo tuto odrůdu?, 1.1.2010
Starkrimson to není, spíš opravdu ten Gloster Lucas
Vliv podnože na chuť, 24.11.2009
Domníváte se, že podnož, event. přeroubobání novou odrůdou může ovlivnit chuť ovoce? Přerouboval jsem totiž Red Melbu na Jonathan a nové pěkné plody mi chuťově přijdou trochu jiné, než vedle stojící jiný, nepřeroubovaný Jonathan. Lucas
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika