Příspěvky uživatele - 93.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak sít kukuřici, 17.4.2011
ja budu muset kvuli izolaci vysevat na trech ruznych mistech!-no to bude masakr
Prosím, poznáte někdo tuto rostlinu?, 17.4.2011
asi by to chtelo detail...
Jak sít kukuřici, 16.4.2011
pristi tyden je vysevam do multiplat, prece jen nektere odrudy jsou vemi raritni nemuzu si dovolit je sit primo, takze po 1semenu do bunky :-) no uz se tesim
Kvetou moc brzo, 16.4.2011
to se povedlo-hrusne kvetou v dobrou dobu, srazkam se zda vyhnou uplne, dloiho nebude prset... též nashi-to ale vykvete az zitra
Neznamy kaktus, 16.4.2011
kaktus to neni, ale je to sukulent, jedna se o smrdutku - Stapelia, konkretne si myslim, ze je to gigantea-jiste jste si k ni jiz cichla... nejvic smrdi v momente, kdyz na kvet zasviti slunce
To nejlepší, 15.4.2011
ve stredu jsem probrouzdal vinohrady na Mikulovsku, Pavlovsko... a jak jsem si všiml, treba v raseni jsou vinohrady vyrazne opozdene... jsou sice pekne narasene, ale aby mely vyhony jako u nas to tda jeste zdaleka nemaji, takze udajne okrajove... celý příspěvek >
Mrkev obecná, 15.4.2011
sice s mrkvi vam presne neporadim, ale bezne se provadi seti mečíkového brutu do radku a pod brut se nejdriv nasype prave Dursban, takze si myslim, ze to lze provest i u mrkve
Roubování melounů a okurek 2011, 15.4.2011
melouny jsem vysel do misky nasiroko, tykve Sprinter jednotlive do kvetinace kazdou zvlast... melouny jiz zacinaji klicit, tykve vysety dnes
Roubování melounů a okurek 2011, 15.4.2011
ty rouby by mely byt zasadne s jiz pravymi listy?nebo se mohou pouzit hned ty delozni? diky
Roubování melounů a okurek 2011, 14.4.2011
jeste se chci zeptat jak velke rouby bych mel pouzit?-jako ta Japonka (ta ma docela male casti)
To nejlepší, 14.4.2011
bylo doporuceno Rondo, ovsem to neni stolni odruda, nybrz mostova, ale odolna je... nicmene dotaz smeroval na stolni odrudy... Nero bude vhodný, ale ma trochu vetsi pecky
Roubování melounů a okurek 2011, 14.4.2011
chapu to tedy Mirku tak, ze tzv.japonsky zpusob, ktery je uveden uplne nahore (video) je nejspolehlivejsi-dle me i nejjednoduzsi?
Roubování melounů a okurek 2011, 14.4.2011
zitra vyseju podnoz Sprinter a udelam 1.pokus v roubovani, snadnejsi mi prijde Mirkuv odkaz jak to dela Japonka, i kdyz jsem to nikdy nerouboval... bude,,japonský¨ způsob dobry?
Kvetou moc brzo, 14.4.2011
po vcerejsim navratu z jizni Moravy mohu konstatovat, ze vse vypada stejne v Pavlově jako u nas na Hořovicku...-ve stejnem vyvoji merunky, broskvone, hrusne, jablone, cibuloviny, Magnolie, ruze-vse vypada stejne a je stejne naraseno...
Výsev kaktusů, 14.4.2011
perfektne mi tedy vyklicily Notocactusy..
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika