Příspěvky uživatele - 93.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Číhání na jaro, 24.3.2011 Obsahuje fotku
tak poslusne hlasim, ze dnes vykvetl prvni narcis-rovnou plnokveta sorta..
Lilek vejcoplodý (Baklažán, Patližán, Patlažán), 22.3.2011
i ja toto jidlo, delam-az na tu cibuli, kterou nejim... mimo jine mam spotrebu lilků rozhodne vyssi nez spotrebu cibule
Broskvoň, 20.3.2011
ja ji teda moc nemam na slunci, je sice kryta, ale slunce si zas tak moc neuziva, ale i tak již ted raší.-)
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 20.3.2011
a co je to za odrudu? kde bydlite, u nas bylo minimum trochu lepsi, takze si myslim, ze by kaki rust u nas take mohlo... diky
Broskvoň, 20.3.2011
dobre rano, chci se zeptat ze zvedavosti-v jake fazi mate raseni broskvoni? U me zatim jsou videt pukle pupeny, vcetne jiz viditelne zelene barvy listu, jinak stromek je na stanovisti druhym rokem..
Číhání na jaro, 19.3.2011 Obsahuje fotku
tak dnes jsem konecne stihl vyfotit prvni fialky, pry jiz kvetou nekolik dni :-) omlouvam se za kvalitu (foceno telefonem)
Předpěstování Canny, 19.3.2011
ackoliv jsem hlizy nemell narasene, zasadil je do velkych kvetinacu dal k radiatorum (nemely svetlo), vyrostly do tydne! takze jsem je presunul do svetle mistnosti kde je kolem 8st., aby se zas trosku sklidnili :-)
Melounoviště 2011, 19.3.2011
uz mate Mirku vysete vsechny tykve a melouny? ja si rikam(kvuli mistu) ze by to mohlo stacit az vysit v dubnu..?
Výsev rajčat, 18.3.2011
vsechno to jsou rajcata, ta predni se obvykle oznacuji angl.nazvem potato leaff (počeštěno), takze rajcata to urcite jsou
Výsev rajčat, 18.3.2011
Bejbino mam též, skoda az presprilis tuhe slupky, jinak je super... nejvic se asi letos tesim na zelene cherry :-)
Výsev rajčat, 18.3.2011
ja se zas podelim o zajimavy fakt, takova odruda Pollicino mi vzesla dokonce za 1,5dne... to je prozatim rajcatovy rekord.-)
Výsev rajčat, 18.3.2011
tak ta je asi super rana!
Chci novou meruňku, 17.3.2011
jiz mam Kioto zakoupenou i zasazenou, je na podnozi Wahengeim - tedy svestka, uvidime jak si povede... vzhledem k tomu, ze letos nepokvete-je nutne strikat proti moniliove spale? -dostava se prave pres kvety..pokud se ma strikat, poradte prosim kdy,... celý příspěvek >
Co je to prosím přesně za rostlinu?, 15.3.2011
bude to nejaky druh z rodu Plectranthus...(molice)
Vylezl vám už česnek?, 15.3.2011
u nas je uz venku od ledna...
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika