Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Halehaven a Fairhaven, 31.7.2011
Pozor, jižní Morava má s prodejem stromků taky své mouchy, letos u mne 50 na 50! od šlechtitele.
Choroba na uhorkach? Zltnu listy, 31.7.2011
Já zakoupil KOCIDE 2000, je to něco nového na bázi mědi, OL 3 dny a má to dobře držet na rostlinách.
Choroba na uhorkach? Zltnu listy, 31.7.2011 Obsahuje fotku
Ano, postřik proti plísni. Nechci Vás odrazovat ale vrážet peníze do postřiků v tomto nečase (nepředpokloádám že u Vás je lepší počasí) nemá již smysl, bohužel.
Choroba na uhorkach? Zltnu listy, 31.7.2011
Plíseň okurková, taky jsem je stříkal, taky je mám na síti ale při neustálém dešti, 15°C přes den a bez sluníčka nepomůže ani svěcená voda. Můžete zkusit ještě nějaký postřik s krátkou OL ale v tomtom počasí je šance nulová. Včera jsme sebrali... celý příspěvek >
Halehaven a Fairhaven, 30.7.2011
Pokud visačka odpovídá odrůdě tak Fairhaven u mne začíná již zrát, první plody již konzumujeme tzn. že není hodně pozdní odrůdou, mám i pozdnější.
Sieberz - katalog, 30.7.2011
Zkuste dát fotku, sloupovité ostružiny jsem ještě neviděl, děkuji.
Čím je réva napadená?, 30.7.2011 Obsahuje fotku
Přikládám fotky Vostorgu a listů dalších odrůd.
Lilkoviště, 30.7.2011
Já ho mám všude.
Lilkoviště, 30.7.2011 Obsahuje fotku
Našel jsem velmi podobného tvora tady - Jassids (Empoasca kerri)
Melounoviště 2011, 30.7.2011
Našel jsem nějaké počteníčko kde se uvádí pokles teploty půdy pod 16°C.
Melounoviště 2011, 30.7.2011 Obsahuje fotku
Jedná se o jednu neroubovanou rostlinu která měla být určena na "semeno", vysazena venku na černé textilii. Část povadlých listů se objevila i na rostlinách venku v nádobě a ve skleníku.
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 30.7.2011
Další krásný víkend před námi!
Lilkoviště, 30.7.2011
Molice mají jiná křídla, ten vetřelec je hráškově světle zelený, asi ta barva klame díky blesku.
Lilkoviště, 30.7.2011
Tak to Vám neporadím, já používám Vertimec 1,8 EC hlavně ve skleníku. Tento problém nevidím jen na lilku ale skoro na všech rostlinách (rajčata, papriky, okurky, melouny...), původně jsem to považoval za nějakou plíseň ale patrně to mají na svědomí... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 30.7.2011 Obsahuje fotku
Našel jsem rostlinu s kompletně povadlými listy, chytil za stonek a lehce šla ze země vytáhmnout. Plod jsem sklidil a byl dobrý, na to že již delší dobu nerostl...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika