Příspěvky uživatele - 67.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
semena browalie, 9.10.2008
Na zahraničních stránkách je popis této květiny a ze semínek ji skutečně můžete vypěstovat. Vysévá se brzy z jara ( počátek března) a semínka skutečně budou malá, jelikož výsev se provádí pouze na povrch pěstebního substrátu. Doporučil bych... celý příspěvek >
zaklady pestovani, pestovani v pokoji, 8.10.2008
Já bych se toho nebál a rozhodně bych do toho šel. Pěstování broskviček na pokoji, na koleji je velmi frekventovaná a mezi studenty oblíbená činnost. Z výsledků rozhodně budete mile překvapen i vy. Mnoho zkušeností a informací vám jistě rádi sdělí i... celý příspěvek >
pěstování orchidejí, 8.10.2008
Poslední věta mého příspěvku je moje rada. Zkoušel jsem to, funguje to. Přímé odkazy se zde nesmí dávat, jsou mazány. Když tak se ozvi co ti není jasné. Nakopíruji ti tu třeba tento text: Tento ve sbírkách často zastoupený chladnomilný druh... celý příspěvek >
Fuchsie - zazimování, 8.10.2008
Dobrých rad se vám dostne v diskuzi "Pochlubte se svými balkonovými kytičkami"
myrta, co se s ní děje?, 7.10.2008
Rozhodně to běžné není a z vašeho kusého popisu lze jen tipovat, že myrtu málo nebo hodně zaléváte. A jak znám lidi, většinou dělají to druhé. Už jen váš dotaz vzbuzuje podezření, že kdybyste ji málo zalévala, příčinu byste tušila. Některým květinám... celý příspěvek >
Jak na molice?, 6.10.2008
Když si do políčka "Vyhledávání" na titulní straně ZAHRADA.CZ vepíšete termín "puklice" a potom ještě případně "Více vyhledaných diskuzí", dostanete celou stránku témat, kde se puklice zmiňuje či řeší. A buďte ráda, že... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha okrasného trávníku?, 5.10.2008
Víte, čeština je sakra prevít a některé výrazy natolik vžité, že se prostě s lidmi nedomluvíte. Kdybyste třeba napsal alespoň "druh sekačky " nebo něco z toho, co tu s rozhořčením popisujete teď, ušetřil byste si své nervy. Ve svém... celý příspěvek >
Sequioadendron giganteum, 5.10.2008
Trochu jsem vám pomohl: wiki.mapy.cz/index.php/Soubor: Sekvojovec_brestek.jpg
banánovník, 5.10.2008
...ano, s banánovníkem pokud to nejde jinak se musíte rozdělit např. o obývací pokoj. I v zimě vyžaduje co nejvíce světla a teplotu v rozmezí 10 až 22 stupňů. Dané teplotě přizpůsobte i zálivku.
Kalifornské žížaly, 5.10.2008 Obsahuje fotku
...já jen jak vypadají ona plněná jablka, o kterých se zmiňuji ve svém starším příspěvku.
pěstování orchidejí, 5.10.2008
...vedle kaktusářů, citrusářů a třeba milovníků růži mají i orchideje dokonce své fan kluby, spolky, organizace a bůh ví, jak se to vše jmenuje. Ne každé květině se to podaří . Takže, když si dáte do vyhledávače název květiny vašeho zájmu,... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha okrasného trávníku?, 4.10.2008
Ve vašem případě bych volil jakoukoliv značkovou sekačku s pojezdem, vbratru tak deset kusů by mohlo stačit nebo jeden opravdu dobrý traktor. Zvolíte-li druhou možnost, dohledejte si diskuzi, která zde již na obdobné téma proběhla.
Pachira, 4.10.2008
...ano v názorech se zřejmě rozcházíme. Já zase preferuji, že je důležité vědět, kde a jak správné informace najít a umět je v potřebnou chvíli použít.
Pachira, 4.10.2008
Podívejte, já už jsem tady kdesi psal, že všechny ty příčiny flíčků na listech, žloutnutí, usychání konečků, opadávání listů aj. bývají také fyziologickou reakcí na něco a není snadné tyto příčiny zjistit. Samozřejmě nemusí to být jen zálivka a... celý příspěvek >
Pachira, 3.10.2008
Nevím, proč vám paní Daniela zkopírovala ve "své" radě jen něco a právě zálivku přizpůsobila k obrazu svému s tím, že to děláte dobře. Myslím si, že neděláte. Každý druh zálivky má své výhody a nevýhody, své důvody a pro každou rostlinu je... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika