Příspěvky uživatele - 70.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 1.8.2011
Stupické a ostatně všechna rajčata to u mne dělají, ale ne žlutá a s malými plody . Řeším to vyříznutím "bubáka" při přípravě. Nic s tím neudělám, jsme v 550 metrech.
Velkopavlovická = dokonalost meruňkové chuti, 15.7.2011
To mně zajímá, Vy máte v Pardubicích Velkopavlovickou?
Zvýšení Ph, 15.7.2011
Tomu nějak nerozumím, nikde nepíšu, že bych do vody cpal chlór a sodu po kilech. Udělal jsem po napuštění základní zachlorování Savem a teď mám v plováku půlku 20ti gramové tablety.
Zvýšení Ph, 15.7.2011
A konkrétně je to tak, že mám na chalupě v bazénku vodu s ph asi 6.5 a nedokážu to rozumně zvýšit. Je to voda ze studny, čirá, jiskrná, nezkalená. Tvrdost jsem neměřil. Zachlorováním ph klesá, což by ukazovalo, že jde o vodu měkkou, naopak po přidání... celý příspěvek >
Zvýšení Ph, 15.7.2011
Ale vždyť píše, že ta voda tvrdá není, tak to zas takový nesmysl není s tím vápnem.
Zvýšení Ph, 15.7.2011
Mám podobný problém, zkoušel jsem použít zažívací sodu, ale v bazénku 2300 l už jsou tři pytlíky po 80g a ph se sotva hnulo, tak jsem to zatím pozastavil. Použít by šla i obyčejná soda na prádlo, tu jsem zatím nezkoušel. Podle toho, co jsem našel -... celý příspěvek >
Roj včel v těšnění pod střechou v chalupě, 15.7.2011
Asi nezbyde nic jiného, než ten insekticid. Můžete použít i nějaký na zeleninu, třeba Zolone a podobně. Budete muset stříkat opakovaně. Stříkejte na včely a okolní protstor hnízda.
Chlorové tablety, 12.7.2011
Přece máte vše popsáno v návodu, kolik tablet se použije na jaké množství vody. Je to vymyšlené tak, abyste, když to dodržíte, neudělala hrubou chybu. Plovák před koupáním vyndejte. Jestli chór měříte a máte moc vysoký, není přece problém tabletu... celý příspěvek >
Zdravi setrna udrzba vody v bazenu, 11.7.2011
Asi jste četla špatně. Kdybyste četla pozorně, zjistíte, že to prostě jinak nejde. Jsou to protichůdné požadavky a je nutný nějaký kompromis. Voda bez desinfekce se zkazí cobydup. Desinfekce je jed. Kdyby nebyla, není to desinfekce. A tak stále dál,... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 11.7.2011
No ona to nebude ani tak věda, jako trochu jednosměrné uvažování. Když člověka nenapadne, že tam je magneto a ten magnet lítá kolem cífky každou otáčku, tak to chvilku vypadá divně. Když to pak docvakne, jeden se tak trochu stydí se dál vrhat do... celý příspěvek >
Sekání trávníků, 8.7.2011
A když musím a ještě musí být sucho, abych nebrouzdal mokrou travou, což je velmi protivné. Pro pána s příspěvkem o zavyvíjení: Ono se toho moc zavyvinout nedá, aby se to dalo prodávat, nemůžou být kanály leštěné, stálo by to majlant. Novější nože... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 8.7.2011
Ona je to v podstatě otázka filosofická.  V obou flaškách bude velmi podobný, ne-li zcela totožný obsah. A tak někdo třeba nechce platit nějaké obrovské korporaci jen za tu za nálepku na flašce. Výsledek použití bude, pokud neudělá hrubou chybu,... celý příspěvek >
Jakou zeleninu na volné záhony?, 7.7.2011
Brokolice letos trochu blbne. Jako nejlepší se mi zdá odrůda Lucie. Jinak suverénně nejlepší bývala Kermit, po ní Corvet. Ale už dlouho ji nemohu sehnat. Ještě se nyní dá vysévat fenykl sladký, v teplejších oblastech. Pozor na slimáky, likvidují... celý příspěvek >
Vrba kroucená, 7.7.2011
Paní Lída má recht. Ten řez musí být velmi nekompromisní. Jinak se větve odspodu vyholují, strom žene do výšky a v koruně silně prosychá. Vlastní zkušenost.
Likér z třešní, 4.7.2011
Ten druhý způsob používám s úspěchem pro likér z rybízu. Ovoce po skončení louhování je proslazené a lze je uchovat a přidávat v zimě do koláčů.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika