Příspěvky uživatele - 167.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asimina Triloba, 11.5.2018
asimina objednana. potreboval by som par rad ohladom pripravy vysadbovej jamy a vyberu stanovista na zahrade. nejake odporucenia? je vhodne pridat raselinu? stanoviste radsej co najmenej veterne? ako znasa slnko? pani Janka, pan Hlavaty, podla... celý příspěvek >
Skore ceresne unikajuce vrtivke, 10.5.2018
porovnat rivan a adelku nebudem moct, ale este mam nerodiaci burlat a karesovu (obe vysadene na jesen). tak o par rokov uvidim ktora z nich nakoniec zostane. burlat a karesova by mali byt kvalitnejsie, ale o nieco neskor dozrievajuce. zatial ma... celý příspěvek >
Síran amonný - výborný pomocník proti chloróze, 10.5.2018 Obsahuje fotku
podla mojich kratkych zahradkarskych skusenosti je proti chloroze najlepsie bojovat vyberom spravneho podpnika. na fotke vidno rozdiel medzi podpnikom broskynomandla gf677 a broskyna..
Skore ceresne unikajuce vrtivke, 10.5.2018 Obsahuje fotku
Rivan dozrieva, velkost a chut oproti neskorsim chrupkam sa porovnat neda, ale ta skorost!  Momentalne hviezda zahrady, prve ovocie spolu so zemolezmi. O lepsie ale neskor zrejuce ceresne neni zaujem, ked su na stole jahody a ceresne, vyber je... celý příspěvek >
Kvitnú jablone, 3.5.2018
spolu s rubinolou a rubinom (obe urcene tu na fore) patri chutovo tento moj ex-heliodor medzi top 3 jablone co mam. navyse strom nieje uplne v poriadku..dlho uz asi nevydrzi, takze ma velmi zaujima co je zac
Kvitnú jablone, 3.5.2018 Obsahuje fotku
fotky si neodkladam, tento rok vyfotim znovu. pripajam moju minulorocnu fotku z vlakna heliodor kde su skladovane jablcka s pehovitostou, viac fotiek som uverejnil vo vlakne "identifikacia 10 odrod jabloni v zdedenej zahradke" kde ste boli... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 2.5.2018 Obsahuje fotku
viete mi poradit co je to na stopke plodu?
Kvitnú jablone, 2.5.2018 Obsahuje fotku
pan Hlavaty, nesadil som ju, ale tato jablon ma minimalne 20 rokov, viem ze som ho jedol na jar 2004. obvod kmena 50cm, bodkovane letorasty (pisal tusim pan Bosticka), mastna supka plodov pri skladovani a bola aj pehovitost plodov... ked nie... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 2.5.2018 Obsahuje fotku
Ahojte, Jonathan (1,2), budovat novy terminal z tohto jedneho vyhonku? Tipala (3,4), podpnik myrobalan, podla listov viete rozlisit co puci? je to z miesta stepenia a nerad by som par rokov pestoval plany myros :)
Zatížení révy, 24.4.2018
bez ohladu na vek kra ponechvam z jedneho ocka jeden letorast a na nom jeden strapec. podlom robim pred kvitnutim. pri mladych-slabsich kroch by som ponechal z jedneho ocka jeden letorast ale nie na kazdom by som nechal strapec. radsej menej ako... celý příspěvek >
Chuť kamčatské borůvky, 23.4.2018
uplne suhlasim, cucoriedky su chutnejsie, ale neskor dozrievajuce a narocnejsie pestovanie. len doplnim ze aj ked v zahradkarovi boli recepty ako spracovat zemolez, podla mna je zbytocne zaoberat sa jeho spracovanim, ako prve tohorocne ovocie je... celý příspěvek >
Chuť kamčatské borůvky, 23.4.2018
odrody kalinka, eisbar, jugana, backarski velikan a piatu odrodu si nepamatam.  tiez neviem, ktora je ktora, ale chut je +/- rovnaka.
Kvitnú jablone, 23.4.2018
pan Hlavaty, danu jablon sme tu na fore identifikovali ako heliodor. +skladovane plody boli mastne a tiez aj letorasty su bodkovane, aj pehovitost bola. na jesen Vam rad prinesiem na degustaciu/overenie/pripadne znovuurcenie odrody :)..vek toho... celý příspěvek >
Zatrávnenie sadu, 23.4.2018
pan Hlavaty, zo zvedavosti, 3.fotka, vpravo, ten urastenejsi strom, co je to?
Mandloň záchrana, 20.4.2018
Peter, odporucate nerasiaci terminal odstranit uz teraz alebo mam este pockat? ostatne vyhonky odstranit (kedy?), ponechat rast volne alebo vyviazat vodorovne nech podporim v raste novy terminal?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika