Příspěvky uživatele - 48.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kostelní lilie, 30.4.2018
Dobrý den, myslím si, že kvalitní cibule už nikde neseženete, i když se dá sázet tato lilie i na jaře březen-duben. Jedině už vyrašené v nějakém zahradnictví, možná spíš i na trhu. Snažila jsem se sehnat minulý týden v Holandsku a i tam mi všude... celý příspěvek >
Určení balkonovky, 30.4.2018
Dobrý den, já bych řekla, že ano. Marcela
Jaké thuje na živý plot, 30.4.2018
Dobrý den, vloni jsme vysazovali Brabanty 150 cm vysoké s balem, sázela jsem je touto dobou (potřebovala jsem odclonit bazén od sousedů). Rostou rychle, ale stříhám je 2x ročně. Co se týká chlorované body z bazénu, tak to je těžká rada. Nám filtrace... celý příspěvek >
Nová zahrada, 27.4.2018
Dobrý den, denivky a ani bohyšky mi nikdy v květináčích nevymrzly. Na zimu je nebalím, ani nepřemisťuji, jen 1-2x zimu zaliji. Marcela
AKU sekacka pro seniory, 27.4.2018
No vidíte, a mě po třech letech v rámci reklamace bez problémů vyměnili elektrickou sekačku za novou, protože odešel motor. Marcela
Prosychani smreku v kontejneru, 27.4.2018
Dobrý den, řekla bych, že Vám stromeček klasicky uschl. Marcela
Růže - přežije nenádobová v nádobě?, 18.4.2018
Dobrý den, ta roura by snad vadit neměla, ale já bych to tak neudělala. Kde je špatná zem, tak udělám větší díru, dosypu kvalitní zeminu a zasadím. Růže Vám prostě mohla vymrznout a nemusí to být nutně zasazením či umístěním. Někdy se prostě stane,... celý příspěvek >
Růže - přežije nenádobová v nádobě?, 17.4.2018
Já bych růže zasadila do velkých květináčů či nádob a chovala bych se k nim, jako když jsou v zemi. Teď už Vám kořeny nepromrznou, jen je může ošlehnout mrazík, který občas v květnu ještě je. Buď bych je přikryla, jak Vám radí Lída nebo bych je... celý příspěvek >
Sekacka pro 63 letou matku, 16.4.2018
Každý jsme tak starý, jak se cítíme. Mě šedesátka nepřipadá stále tak hrozná. On má leckdy trable daleko mladší člověk, takže o věku to kolikrát vůbec není.
Sekacka pro 63 letou matku, 16.4.2018
No, já mám plochu ještě větší a posekanou trávu dávám do bioodpadu. Protože máme zahradu okrasnou, tak nechci ani kompost. Jo, je to pěkná fuška, ale zatím si jako stařenka nepřipadám, i když jistě to znáte "mládí pryč a stáří daleko¨"!.
Na 1300 m2 lepší sekačka nebo jetý traktůrek?, 11.4.2018
To je pravda, ale musíte mít perfektní rovinu bez ďolíků. S dírami v trávníku to nejde. Marcela
Ptačí zob - starší, vyroste znovu?, 16.3.2018
Dobrý den, asi se mu prostě u Vás nedaří. Mám na zahradě kde co, ale je pár kytiček, které prostě vždycky zajdou. Pro někoho nepochopitelné, ale je to tak. Marně se pokouším pěstovat takto babtisii.Marcela
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 15.3.2018
Já mám EL 4800 HP elektrickou a je skvělá. Na podzim se mi při posledním sečení zasekl motor (sekačku mám 3 roky, prodloužená záruka je na 7). Odvezla jsem jí do servisu s tím, že budu vybírat novou. Tuto sobotu jsem si přivezla sekačku s novým -... celý příspěvek >
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 14.3.2018
A jakou sekačku chcete? Marcela
Ptačí zob - starší, vyroste znovu?, 14.3.2018
Úplně u země bych neseřezávala, nechala bych takových 15-20 cm, jak je zde již přede mnou psáno. U země jsem uřízla buxusy a k mému úžasu skoro všechny obrazily doslova ze země. Příroda je prostě úžasná! Marcela
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika