Příspěvky uživatele - 53.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 30.5.2017
Toto je podle mne ta nejsložitější část řešení a nejméně efektivní. Vodu z koupelny musíte dokonale odfiltrovat přes pískový filtr aby Vám maz neucpal trubky a trysky WC. Náklady na zpětné rozvody jsou vysoké. Smysl měly podzemní nádrže na zalévání... celý příspěvek >
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 30.5.2017
Tak to s dešťovkou dopadlo přesně podle očekávání. Pro Babiše tvrdě body mínus. Buď neměl vyhlašovat nic nebo to měl udělat pořádně. Jak může zkušený podnikatel a dobrý hospodář nechat používat ministerský aparát něco řídit a vymýšlet. Dopadne jako... celý příspěvek >
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 28.4.2017
K argumentu "Kdybyste věnoval čas zabitý psaním svého příspěvku zde hledáním odpovědi, tak uz ji dávno máte" musím podotknout, že máte i nemáte pravdu. Ano je to moje neschopnost najít informaci. Zkoušel jsem na google a našel, že dosud nebylo... celý příspěvek >
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 27.4.2017
Dal bych do diskuse tento dotační program. Dle mne smysluplný. Nejjednodušší bude nádrž na zálivku zahrady. Ta se ale týká pouze oblastí trpících suchem. Dle mne je těchto míst v ČR opravdu hodně a pokud bych to chtěl vymezit v na severní moravě tak... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 13.4.2017
Tak jsem si celé vlákno přečetl a hodně si zvedl náladu, že jsou ještě někde zlaté české ručičky a lidi, kteří své práci rozumí.
Noční světlo, 21.9.2016
Tak jste mne naučil další pojem a to o jaký jde druh IP adresy. Ta se dle mého laického vyjádření dělí na pevnou IP a proměnnou IP. Pokud kameru připojím do interní sítě potřebuji aby měla pevnou IP adresu abych stále věděl kko je kdo.... celý příspěvek >
Noční světlo, 20.9.2016
Opět jste mne něco naučil a to smysl veřejné ip adresy. Abych se přiznal nevím vo co de. Laicky to chápu tak, že můj přípojný bod k internetu (mám VDSL od O2 na pevnou linku) tak si myslím, že veřejnou IP mám. To, že kamera nejde natočit do... celý příspěvek >
Noční světlo, 19.9.2016
WANSCAM HW0045 PAN/TIT PTZ 2.0 MB Full HD.
Noční světlo, 19.9.2016
Moc děkuji za komunikaci s Vámi. Jste jeden z mála který komunikuje normálně i když jde o specifickou komunikaci. Jestli správně chápu tak potřebuji ohniskovou vzdálenost co nejmenší aby byl úhel záběru dostatečně široký. PTZ jsem vybral z toho... celý příspěvek >
Noční světlo, 16.9.2016
Jakou kameru jste použil?  Stále se snažím vybrat tu správnou a nejsem přesvědčen, která by to měla být. Děkuji za radu.
Uložení čerpadla na sucho, 17.5.2016
Mám toto řešení už přes 10 let a letos ho předělám a odstraním chyby, kterých jsem se dopustil. Vedle baráku mám malé jezírko asi 4m. Folie svařovaná za totáče neuvažováno s cirkulací vody. Dodatečně přikoupené v OBI čerpadlo a umístěné do... celý příspěvek >
Vážně mi umírá meruňka?, 16.5.2016
Taky mi meruňka každým rokem nádherně startne aroste a druhým rokem vykvete, jde do klejotoku a umírá. Co základního zanedbávám?
Jakou z těchto sekaček vybrat, 29.4.2016
15 roků jsem měl sekačku od Béďi a absolutní spokojenost. Teď mám 3 rokem Vikinga a to je jiný svět. Kdo nezkusil neuvěří. Pro diskutéry co je zajíc a co želva tak na tyto sekačce je jenom jedna páčka pro rychlost pojezdu. Nemá vliv na otáčky motoru.... celý příspěvek >
Tlaková vs beztlaková filtrace, 25.4.2016
Dalo by se několika větami říci co je beztlaková filtrace? Chápu to správně, že beztĺaková filtrace je čerpadlem vytlačená znečistěná voda nahoru do filtrace odkud potom voda samospádem teče přes filtr do jezírka?
Kamera v jezírku, 4.3.2016
V té šachtě ať chcete nebo ne bude vlhkost. Normální IP kamera odejde. Dejte tam kameru IP s ochranou IP66 a s wifi. Potom by to router mohl chytat to záleží na vzdálenosti a překážkou mezi anténou kamery a anténou routru. Ještě se musíte dostat z... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika