Příspěvky uživatele - 156.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umely polostin pro tykve: vyhody, nevyhody?, 2.7.2015
Souhlasim. jen nekdy tezke nacasovat zalivku. Vecer hrozi slimaci a rano prilis brzo slunce. A radsi voda poradne obdem nez cmrndat denne. ja teda jeste zamulcoval senem, aby se puda neprehrivala. Ale jak vidno i dospelym sazenicim by v... celý příspěvek >
Umely polostin pro tykve: vyhody, nevyhody?, 2.7.2015
CHtel bych trochu pristinit hokaida z jizni strany pomoci zapichanych rozvetvenych listovych vetvicek. Sazenice jsou na miste par dni a jeste uple neujaly a na slunci vadnou. Vsimam si ze i rosahle hokaidove porosty v tech nevice horkych dnech... celý příspěvek >
Homeopatikem na slimaky, 12.6.2015
Zdalipak jste uz sliseli ci mate zkusenost s homeopatickým lékem Helix tosta, který odpuzuje slimáky? Pry po jedine aplikaci dlouhodobe odpuzuje skudce od rostlinky
Travnik z kozlicku polnicku: co k nemu primichat?, 11.6.2015
Zrovna jsem sklepal a posbiral mnoho seminek a mam par fleku kde chybi z ruznych duvodu trava (misto kde se valela kupa dreva a flek po paleni). V minulych letech jsem si vsiml, ze se kozlice vysemenuje i v travniku. Napadlo mne ho tedy ted vysit do... celý příspěvek >
Dyne na kompostu zloutnou, 9.6.2015
Na tu zmenu barvy mely ctvrtek vecer az utery rano, kdy jsem je nevidel. Jsou li virozni, prejde je to jak rymicka, nebo je treba felcara?  Jeste dulezita poznamka: na okolnich zahonech mam vysazeny stejny typ dny a nezezloutly -rodil je ten... celý příspěvek >
Dyne na kompostu zloutnou, 9.6.2015
Tyto byly vysazene prave v tom chladnem obdobi, pak se ochladilo jeste vice a pak prislo teplo a celou dobu drzely zelenou barvu. Od patku do pondeli jsem je nevidel a dnes sleduji ze jsou zlute. Napadlo mne rovnez, zda je v mezicase nekdo prilis... celý příspěvek >
Dyne na kompostu zloutnou, 9.6.2015
Pred 14 dny jsem vysazel dyne na vrchol kompostu, a misto aby se konecne zacaly rozrustat, projevilo se u nich po tech 14 dnech zloutnuti. Pred tim drzely zelenou barvu a zdalo se ze si na misto zvykaji. KOmpost je v ohrade z lonskeho materialu, na... celý příspěvek >
Jsou nektere pouzivane druhy tykvi dvoudome?, 2.6.2015
Cetl jsem ze v celedi tykvovitych se vyskytujou jednodomost i dvoudomost. V druhem pripade by pak mit jednu rostlinku bylo malo.
Kopa drobnych vetvi a odrezku jako ukryt slimaku?, 27.5.2015
O tom krizeni jsem jeste neslysel. Zni to zajimave. Jde o to kolik ma obvykle ten slimak spanelske krve a z kolika procent si zachoval nepozivatelnost pro bezne predatory.
Kopa drobnych vetvi a odrezku jako ukryt slimaku?, 26.5.2015
O jezcich se povida, ze jako vlastenci papaji jen ceske slimaky, jenze hlavni problem je s spanelskymi. Ta faze pareni a snusky vajicek je ale az v srpnu ze. zatim to vidim na spaleni, jen vyselektovane hezci kousky nekam prendat, ale... celý příspěvek >
Kopa drobnych vetvi a odrezku jako ukryt slimaku?, 26.5.2015
Krom betonu, lze ty vetve pdolozit jeste necim jinym, aby nebyly pro slimose zajimave? Folie zrejme nikoliv, ale treba dlazdice, kameny...?
Zelenina ve velkem kvetinaci mirne zapustenem do pudy, 26.5.2015
Venku vzhledem ke znacnemu suchu a chladnu rostlinky jen vegetujou ale hrnkovane ve skleniku rostou jak dive a tak je presazuju do velkych kvetinacu coz vedlo k uvaze pristavit achochu k plotu primo k plotu pri castecnem zapusteni kvetinace do zeme.... celý příspěvek >
Znamena cily zivot v substratu jeho nezavadnost?, 25.5.2015
Slo mi o to jestli rezidualni pusobeni je 3 roky stejne a pak cvak, anebo postupne s casem slabne. Maji nejake neblahe vedlejsi ucinky?
Bude se darit plazive dyni v obrim kvetinaci?, 25.5.2015
Diky za nepovzbudivou zkusenost. Tady pujde o oregon. Urcite presadit do vetsiho. Ostatne ted je v mesic v panne, tedy nejvhodnejsi na presazovani (relativne priznive obdobi trva vzdy 2 tydny a panna je uprostred)
Bude se darit plazive dyni v obrim kvetinaci?, 25.5.2015
Pokud ten chcipak vytvori i plody se semeny tak ok:-) Nepochybuju ze rozsahlemu nadzemnimu systemu patrne odpovida podobne rozsahla korenova cast. DOkonce kdyz se pry necah dyne prilis dlouho v kvetinaci, tak si zvykne na to ze lepsi to nebude a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika