Příspěvky uživatele - 248.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Travnik je na nekterych mistech zlutozeleny, 2.8.2014
Mohlo by to být způsobeno i různě silnou vrstvou substrátu pro trávník na spodní zemině (různě dlouhá doba vysychání), ale jak už jsem psala, připadá mi pěkný...           Lída
Cisus, 2.8.2014
Kde? Jak? Kdy?
Epiphyllum - co mám dělat?, 2.8.2014
Hodně málo světla. Přes léto mohou být i venku (ne na úpalu). Pokud máte jen tuhle tmavší místnost, musel byste jim pro řádný vývoj přisvěcovat. Slabé výhony již nezesílí, jedině ostříhat.             Lída
Orientacia radov jabloni, 2.8.2014
Poku máte tu možnost, lepší je orientace řad sever - jih, protože stromky jsou rovnoměrněji osluněné ranním a odpoledním sluncem. Před ostrým poledním se chrání navzájem. A železná trubka je bude v létě pálit a v zimě studit, není moc vhodná.  ... celý příspěvek >
Oullinská renglóda, 2.8.2014
Zrovna dneska jsem trhala na uložení do mrazáku .           Lída
Jak ostříhat tuto růži?, 2.8.2014
40 let strarou růži nepřesadíte, bude mít kořeny až k protinožcům. Pokud ji chcete zachovat někde jinde, tak jedině nařízkovat (jsou tady o tom vlákna).  Lída
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 1.8.2014
Pokud v červenci přiháčkujete drátkem ve tvaru otočeného U sazenice do kelímků se zeminou (neodstřihovat od mateční rostliny), během 2-3 týdnů zakoření a kolem 10.-15.srpna můžete sázet na nový záhon. Ani slunečné počasí posledních let jim pak nevadí... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika